Алє-оп як мейнстрим україно-американських зносин

Опінії
02.09.2021, 10:34
"Гідна" заміна Мендель
"Гідна" заміна Мендель
Фото: Instagram

Або про вояж Америкою з висолопленим язиком...

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Наперед трохи музики. Поза будь-якими претензіями на чиїсь смаки висловимо ІМХО. У кожному альбомі виконавця від The Beatles до Софії Ротару є хіт. От уся решта Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club, 1967 теж створена під диктовку Евтерпи, але там є A Day in the Life.

Хітом гастролей Кварталу-95 берегами Потомаку стало оце. Скільки би локшини не вивалили пани і підпанки Зе, іже прісно з ним перебуваючи, на вдячні вуха шанувальників хіта пуцьки з роялем!

Як би не заливалися подоляки з люсями про епохальні зрушення у стосунках «вашингтонського обкому з райкомом на Банковій»! Які би україномовні аудіогіди вперше не презентувала перша леді Зе'Олена у маєтку першого президента Сполучених Штатів Джорджа Вашингтона – Маунт-Вернон! Скільки би джавелінів не привіз Таран від щедрот глави Пентагону Ллойда Остіна!

Навіть «ошелешуюча» новина про номінацію Андрія Тарана на  «першого українця з-поміж 72-х міжнародних стипендіатів, внесених до Зали слави міжнародних стипендіатів Національного університету оборони Сполучених Штатів Америки» меркне на тлі «фоторепортажу з балкону».

Бо таки селфі вірного послідовника юлізму-менделізму прес-секретаря т.зв. президента Сергія Нікіфорова з цинічним паплюженням чужих символів і святинь стало апогеєм перебування гастрольної команди за океаном.

Забийте тег «нікіфоров» і ви усвідомите, що наразі думає світ про Україну. Тепер хоч на стінку дерися, але Революція Гідності – не в темі… Алє-оп.

Читайте також:
Війна
Напередодні 31 липня на росії мали святкувати день Військово-морського флоту. Але щось в окупантів знову пішло не за планом.
01 серпня, 20:56
Опінії
Самозваний "начальник" тимчасово загарбаного росіянами енергодарського мусоріату опинився в опалі своїх кремлівських кураторів.
19 липня, 19:32
Опінії
Люди, будьте пильними. Бережіться росіян, автомобілів і каплінів.
10 липня, 13:45
Війна
МЗС України закликає виключити росію з усіх космічних програм за прапор терористів «ЛНР» на МКС
05 липня, 15:35
Полтава
Яку поставив отримувати заробітну плату на території Сем'янівської громади Полтавського району.
29 червня, 08:25