Норвеґія досі не закрила кордон для росіян

СВІТ
30.09.2022, 09:18
Норвеґія досі не закрила кордон для росіян
Фото: Telegram

Попри перебування у складі Північноатлантичного альянсу скандинавська монархія грає з вогнем, дозволяючи громадянам РФ перетинати кордон.

Такі відомості на одному з анонімних Telegram-каналів виклали самі росіяни, які проживають у прикордонній зоні Заполяр'я, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що після запровадження низки обмежень на в'їзд із туристичною та/або транзитною метою до сусідньої Фінляндії, єдиною країною шенгенської безвізової зони, куди досі можуть втекти московити, є Норвеґія.

Станом на тепер російсько-норвезький кордон відкритий для в'їзду/виїзду в обидві сторони й навіть жодних пересувних військкоматів або призовних пунктів там не встановлено.

Водночас наразі невідомо, чи планує прикордонна служба та інші державні органи правопорядку скандинавського королівства зупиняти потік втікачів-ухилянтів із росії, але потреба у цьому заході вкрай актуальна, як ніколи.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що Латвія та  Румунія радять своїм громадянам залишити територію московії та надалі утриматися від необов'язкових поїздок до РФ.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Світ
11 вересня у Шведському королівстві відбулися парламентські вибори, переконливу перемогу на яких здобула коаліція націоналістів.
18.09.2022, 09:37
Економіка
Посеред Балтійського моря спорудять штучний острів, який стане сполучною ланкою між рядом так званих вітрових станцій.
31.08.2022, 20:54
Світ
Попри словесні погрози РФ, ні США, ні НАТО не планують іти на поступки агресору, а тому готуються до тривалого протистояння з ним.
15.01.2022, 08:59
Світ
У шведській оборонній політиці настали великі зміни; нейтралітет країни більше не у пріоритеті через новітню російсько-китайську загрозу.
30.09.2021, 11:14
Світ
Екскерівник Шведської комуністичної партії Роберт Матіассон вважає, що совєцька система виправно-трудових таборів вартує переосмислення.
23.06.2021, 12:57
Світ
У небі над Скандинавським півостровом розпочалися військові навчання "Arctic Challenge Exercise", які відбуваються раз на 2 роки.
08.06.2021, 11:15