Армія РФ не контролює Шебекіно, – начальник штабу «РДК»

ВІЙНА
03.06.2023, 18:54
Начальник штабу РДК Олександр «Фортуна»
Начальник штабу РДК Олександр «Фортуна»

Прифронтовий населений пункт у "Білгородській народній республіці" фактично став нічийним, але це тимчасово, бо визволителі близько.

Такі відомості із зони ведення бойових дій у Північній Слобожанщині озвучив начальник штабу "Російського добровольчого корпусу" за позивним "Фортуна", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, мирні мешканці наче щури тікають навсібіч із колись багатотисячного прикордонного російського міста, яке тепер перебуває під постійними артилерійськими та авіаційними обстрілами московитів.

«Люди масово виїжджають, їм дають коридор, але вони не забезпечують безпеку цих коридорів. Містом орудують мародери, відбувається хаос. Селища та села, які знаходяться безпосередньо на кордоні, обстрілюються за допомогою авіації та артилерії, бронетехніки армії ЗС РФ. Вони діють як завжди, жодних сюрпризів немає. На населення їм абсолютно начхати», – прокоментував ситуацію начштабу "РДК".

Відомо, що разом із Легіоном "Свобода России" вояки "РДК" знову висунулися на бойове завдання у "сірій зоні" з боку РФ, на який надалі намагатимуться закріпитися, щоби потім навести лад.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що Московія продовжує хаотично обстрілювати Білгородщину, тому через загрозу для цивільного населення Україна відкрила гуманітарні коридори.

Читайте також:
Війна
Головна проблема постійних поразок наших захисників на полі бою — брак особового складу і зброї. Навіть людоловство на вулицях не рятує.
08 липня, 19:34
Опінії
Саме формулювання вже подекуди використовувалося. І видається, що сприймається здебільшого, як суто самовбивчі атаки без сенсу й змісту.
28 червня, 07:10
Війна
Передові ворожі загони сунуть «м'ясними штурмами» у західну частину Донеччини. Для загарбання української землі використовують всю техніку.
13 червня, 21:42
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ намагається вийти на адміністративну межу Луганської області. У хід іде все включно з іпритом.
11 червня, 19:22
Війна
Ворог рішуче тисне на всьому обширі Східного фронту. Одне із головних завдань загарбників — вийти на так звану адмінмежу Донеччини.
02 червня, 09:33
Війна
Російські окупували селище Нетайлове на Донеччині, — DeepState
27 травня, 09:43