Авдіївка: У росіян є межа міцності, після якої все сиплеться

ВІЙНА
24.10.2023, 15:43
Авдіївка: У росіян є межа міцності, після якої все сиплеться
Фото: Facebook

На підступах до окупованого з 2014 року Донецька у ворога не буде перемоги, подібної на Бахмут. Сотні росіян марно лягли у мерзлу землю.

Поточні бої за промислове місто на північ від Донецька — це як повномасштабне вторгнення 2022 року, тільки у мініатюрі. Таку думку висловив вітчизняний історик і дослідник росії Сергій Громенко.

Український науковець стверджує, що кремлівський бункерний дід опинився у власноруч створеній інформаційній капсулі, а відтак не поступатиметься ні на йоту. Фактично, хворий фізично та психічно путін поставив усе на кін, аби підкорити Україну, на що у нього немає відповідних ресурсів.

«По-перше, домінування ілюзій над реальністю. В обох випадках путін вірив/вірить у те, що Україна не чинитиме опір, або її військо знищене. У диктаторів завжди так — спочатку ти зачищаєш усі незалежні інформаційні системи, а потім сам починаєш вірити у свою пропаганду. Ну, а раз Україна втратила +100500 танків, літаків і хаймерсів — то чому б не переходити в атаку?

По-друге, домінування політичних чинників над воєнними. Тоді путін хотів провчити НАТО, швиденько завоювавши Україну. Облом. Зараз путіну доповідають, що український літній наступ провалився, і він такий — ага, а зараз ми покажемо, як слід воювати, візьмемо Авдіївку, як Бахмут, умиємо українців. І ніхто не посмів не те щоб публічно заперечити, але навіть по-тихому саботувати.

Це звісно не означає, що російська армія закінчиться за два-три тижні. Радше навпаки, це означає, що війну путін з власної волі не припинить — кидатиме м'ясо вперед до останнього, а генерали вестимуть. З іншого боку, Харківщина показала, що і у росіян є межа міцності, після якої все сиплеться», — зазначив історик Громенко.

Насамкінець слід додати, що й для українців головне завжди аналізувати реальністю, а не перебувати у полоні пропаганди, яка не подарує нам ні перемоги, ні миру.

Авдіївка: У росіян є межа міцності, після якої все сиплеться_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Будь-які пацифісти, говорячи про необхідність миру, насправді призводять усе до стану війни. Вони провокують її своїм безглуздим утопізмом.
27 лютого, 13:45
Політика
Наш національний інтерес не полягає в тому, щоб до влади у РФ прийшли чесні борці з корупцією, демократи та технократи. На жаль...
19 лютого, 20:39
Війна
Першими ламаються ті, хто повірив у перемогу за «2-3 тижні», каву у Криму й «незламні яйця ЗеНеВтіка». Пристібайтеся, входимо у пікé!
15 лютого, 20:39
Політика
Орієнтація на чужі геополітичні проєкти узалежнює нарешті суб'єктну Україну. Питання у тому, чи при владі у Києві будуть державники?
13 лютого, 07:15
Політика
Він — кара небесна для України. Великий сором українців і велика трагедія, який удає великого патріота, торуючи шлях у пекло.
01 лютого, 08:19
Політика
Усі, хто намагаються побудувати рай на землі за допомогою справедливих чиновників, щоразу отримують пекло. Доказ тому — сучасна Україна.
26 січня, 13:11