«Авдіївський горішок» скував сили ворога у центрі Донбасу

ВІЙНА
06 травня, 20:12
Зруйнована російськими загарбниками Авдіївка (травень 2022)
Зруйнована російськими загарбниками Авдіївка (травень 2022)

Не секрет, що солідну частину окупаційного контингенту супротивник перекинув з Маріуполя на авдіївський напрямок.

Наразі українська цитадель у передмісті Донецька перебуває під важким котком ворожої артилерії. Атаки житлових кварталів за допомогою оперативно-тактичних ракет стали щоденною нормою вогневого регламенту з боку орків.

Упродовж останніх днів важкі ураження були нанесені по цехах і виробничому комплексу коксохімічного заводу. Приміщення військово-цивільної адміністрації та інших адмінбудівель набули симптоматики згарищ Помпеї.

Головна мета загарбників – створити навколо міста зону оперативного оточення. Пропагандисти "Russia Today" теґають інформ-зведення з місця подій словосполученням "авдєєвскій катьол".

У схожий спосіб, на початку березня відбувалося нагнітання навколо подій у Маріуполі. Але ймовірність повторення азовського сценарію лишається низькою.

Попри стабільну вогневу напругу українська влада не полишає міста. Тож Авдіївка має шанс увійти в історію борні за Донбас з почесною подобою "Антверпенського горішка".

«Авдіївський горішок» скував сили ворога у центрі Донбасу_1
«Авдіївський горішок» скував сили ворога у центрі Донбасу_3
«Авдіївський горішок» скував сили ворога у центрі Донбасу_5
«Авдіївський горішок» скував сили ворога у центрі Донбасу_7
«Авдіївський горішок» скував сили ворога у центрі Донбасу_9
Автор : Головред Дмитро Савченко
Читайте також:
Війна
Жителів напівзруйнованого міста-супутника Сіверськодонецька продовжують вивозити на вільну від російських окупантів територію України.
23 червня, 21:36
Опінії
Порожня каструля валандається у багажнику. Борт нашої групи набирає швидкість у прасованих просторах Донеччини.
13 червня, 19:12
Опінії
Не перший місяць дорожні знаки з назвами населених пунктів були знесені з поля зору. Тож однотипні міста Луганщини залишалися безіменними.
25 травня, 09:23
Війна
Автошлях "Лисичанськ-Бахмут" – єдина дорога, що з'єднує рештки вільної Луганщини з неокупованою частиною сусідньої Донеччини.
24 травня, 09:33
Війна
У Донецькій області російським терористичним загонам ніяк не вдається здійснити намічені плани, адже опір наших захисників запеклий.
15 травня, 20:55
Війна
Очільник Луганської військово-цивільної адміністрації підтвердив дані щодо перенесення росіянами основних бойових дій на Схід України.
31 березня, 16:09