Байдена висунули кандидатом на вибори-2024

ПОЛІТИКА
01.09.2022, 07:00
Байдена висунули кандидатом на вибори-2024
Фото: Bloomberg

Тепер у США своя зрада: трампісти звинуватили адміністрацію чинного президента країни нібито у порушенні виборчого законодавства.

Про це йдеться у розлогому матеріалі журналістів авторитетного видання "The New York Times", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Наші заокеанські колеги стверджують, 79-річний Джозеф Байден офіційно балотується на переобрання і вже заповнив відповідні форми для другого проходу у Білий дім шляхом всенародного волевиявлення.

Зазначається, що 30 серпня від імені американського лідера представники його команди подали заявку та супровідні документи до Федеральної виборчої комісії, однак публічно про це не сповістили, викликавши скандал і нападки з боку трампістів.

Прихильники попереднього президента з лав Республіканської партії США подали скаргу до вказаної установи з метою завадити опонентам-демократам знову привести в Овальний кабінет Байдена.

«До наших конґресменів звернулися небайдужі американці, котрі ініціювали петицію з приводу громадського розголосу та недовіри до президента. Вони дізналися, що Білий дім скористався канікулами й тишком надіслав до Федеральної виборчої комісії пакет документів. На нашу думку, це ніщо інше, як приклад тіньової кампанії з використанням грошей платників податків. Очевидно, що президент Байден відповідає вимогам кандидата, але те, як його команда подала документи – суперечить офіційно визначеній законодавством процедурі», – прокоментувала ситуацію колишній директор із досліджень Національного республіканського комітету Конґресу у Палаті представників США Кейтлін Сазерленд.

Водночас радикальні трампісти з телеекранів закликали Байдена утриматися від висунення на посаду президента у 2024 році, бо він не змінив склад потенційних урядовців (включно з віцепрезидентом Камалою Гарріс – прим. ред.), що за їхніми словами є "обов'язковою умовою для переобрання" на наступний термін.

Фактично, з вищенаведеного стає зрозуміло – на тлі проміжних виборів до Конґресу, команди чинного та колишнього американського лідерів розпочали запеклу президентську кампанію як і 2 роки тому.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що лідер боснійських сербів сподівається на поміч Владіміра Путіна і Дональда Трампа у демонтажі так званої "порохової діжки" Європи.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
22 млн американців можуть втратити інтернет перед виборами.
03 січня, 09:29
Світ
Дональд Трамп випереджає Байдена серед іспаномовних та молодих виборців
02 січня, 10:35
Світ
Гантеру Байдену може загрожувати максимум 17 років ув'язнення, якщо його визнають винним.
08.12.2023, 09:27
Політика
У намаганні схилити на свій бік конґресменів-республіканців Білий дім робить крок уперед і два назад. Але Україні від цього не стає легше.
06.11.2023, 18:41
Політика
У Конгресі США відсутня двопартійна одностайність фінансової підтримки державного утворення Ізраїль. Мільярди доларів зависли у повітрі.
31.10.2023, 18:31