Байдена висунули кандидатом на вибори-2024

ПОЛІТИКА
01 вересня, 07:00
Байдена висунули кандидатом на вибори-2024
Фото: Bloomberg

Тепер у США своя зрада: трампісти звинуватили адміністрацію чинного президента країни нібито у порушенні виборчого законодавства.

Про це йдеться у розлогому матеріалі журналістів авторитетного видання "The New York Times", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Наші заокеанські колеги стверджують, 79-річний Джозеф Байден офіційно балотується на переобрання і вже заповнив відповідні форми для другого проходу у Білий дім шляхом всенародного волевиявлення.

Зазначається, що 30 серпня від імені американського лідера представники його команди подали заявку та супровідні документи до Федеральної виборчої комісії, однак публічно про це не сповістили, викликавши скандал і нападки з боку трампістів.

Прихильники попереднього президента з лав Республіканської партії США подали скаргу до вказаної установи з метою завадити опонентам-демократам знову привести в Овальний кабінет Байдена.

«До наших конґресменів звернулися небайдужі американці, котрі ініціювали петицію з приводу громадського розголосу та недовіри до президента. Вони дізналися, що Білий дім скористався канікулами й тишком надіслав до Федеральної виборчої комісії пакет документів. На нашу думку, це ніщо інше, як приклад тіньової кампанії з використанням грошей платників податків. Очевидно, що президент Байден відповідає вимогам кандидата, але те, як його команда подала документи – суперечить офіційно визначеній законодавством процедурі», – прокоментувала ситуацію колишній директор із досліджень Національного республіканського комітету Конґресу у Палаті представників США Кейтлін Сазерленд.

Водночас радикальні трампісти з телеекранів закликали Байдена утриматися від висунення на посаду президента у 2024 році, бо він не змінив склад потенційних урядовців (включно з віцепрезидентом Камалою Гарріс – прим. ред.), що за їхніми словами є "обов'язковою умовою для переобрання" на наступний термін.

Фактично, з вищенаведеного стає зрозуміло – на тлі проміжних виборів до Конґресу, команди чинного та колишнього американського лідерів розпочали запеклу президентську кампанію як і 2 роки тому.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що лідер боснійських сербів сподівається на поміч Владіміра Путіна і Дональда Трампа у демонтажі так званої "порохової діжки" Європи.

Читайте також:
Світ
Принаймні один з документів, вилучених ФБР, описує ракетну програму Ірану, інші стосуються "розвідувальної роботи", пов’язаної з Китаєм
22 жовтня, 10:10
Світ
Новий бойовий корабель уже залишив військово-морську базу ВМФ США у Норфолку
06 жовтня, 15:15
Війна
США сприймають серйозно загрози кремлівського бункерного щура застосувати ядерну зброю
21 вересня, 17:55
Світ
Оборонне відомство США уклало контракти на суму близько 1,2 мільярда доларів для поповнення військових запасів
10 вересня, 11:21
Світ
Сили оборони України озброяться американськими протитанковими ракетними комплексами BGM-71 TOW
21 серпня, 10:15
Світ
Учасники мітингу закликали посилити тиск на росію, аби звільнити незаконно ув’язнених полонених українських захисників
16 серпня, 14:55