Бандерівці знову простягнули руку помочі корінним народам Московії

ПОЛІТИКА
13.07.2023, 17:17
Бандерівці знову простягнули руку помочі корінним народам Московії

У Києві відбулася без перебільшення знакова подія із далекосяжними наслідками як для України, так і для держави-агресорки зі Сходу.

Йдеться про зустріч народних депутатів із представниками поневолених народів, ініційованих бандерівською ОУН, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати з відкритих джерел, на захід прийшли народні депутати Ярослав Юрчишин від "Голосу", Олег Дунда від "Слуг народу", ветеран російсько-української війни та ерзянський Інязор Сирєсь Боляєнь, співзасновник ойрат-калмицького Конгресу Владімір Довданов і учасник Комітет інгушської незалежності Ансар Гарако.

Найближчі завдання – формування концепції взаємодії між українською державою і майбутніми вільними націями та створення національних підрозділів у лавах Сил оборони України.

Вітчизняні парламентарі у типовій для них манері обмежилися сухою словесною підтримкою національно-визвольної боротьби народів Північного Кавказу, Ідель-Уралу, Сибіру і Далекого Сходу, бо не впливають на остаточні рішення Зе-влади.

Своєю чергою, представники поневолених народів наголосили, що бачать в Україні союзника і з великою повагою ставляться до боротьби українців проти російської воєнної агресії, в яку залучені й їхні одноплемінники.

У підсумку засідання, модероване бандерівцями, стало тільки першою сходинкою на шляху налагодження відносин офіційного Києва із вищезазначеними делегатами, які сподіваються розширити корисну двосторонню співпрацю.

Загалом, як уже сповіщав своїх читачів "Останній Бастіон", єдиного, а тим паче простого і швидкого, рецепта дезінтеграції та фрагментації РФ, на жаль, не існує!

Бандерівці знову простягнули руку помочі корінним народам Московії_1
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Україна визнає право інгуського народу на самовизначення та створення незалежної суверенної національної держави
23 лютого, 15:11
Політика
Києву вкрай важливо відкрити другий фронт проти агресора. І цим фронтом цілком можуть стати уярмлені корінні народи майбутньої постросії.
14 лютого, 08:25
Війна
Протестувальники підтримують місцевого активіста, якого судять за вказівкою голови республіки. Він закликав росіян «поїхати у свою Рязань».
15 січня, 18:30
Політика
Ґауляйтери суб'єктів ресурсної федерації цілком серйозно побоюються народного гніву. Фрагментація і дезінтеграція РФ стають ближчими.
07 січня, 15:39
Політика
Путінізм давно вже у стані політичної агонії. Занепав, як і бункерний диктатор, який не відрізняється ні свіжістю обличчя, ні свіжістю ідей.
06.12.2023, 06:01
Політика
Майбутнє кількох десятків вільних держав постросії залежать від української перемоги у війні. Захід мусить бути у цьому зацікавлений.
15.11.2023, 06:51