Інґерманландці сформували власний підрозділ у ЗСУ

ВІЙНА
06 липня, 17:23
Інґерманландці сформували власний підрозділ у ЗСУ

Сили оборони України продовжують поповнювати іноземцями, які зі зброєю у руках воюватимуть на фронті проти російських загарбників.

Показовим прикладом слугує ініціатива уродженців теперішньої Ленінградської області, які змогли пройти всі необхідні процедури й сформувати свій бойовий загін.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на заяву Взводу "Вільна Інґрія" ("Свободная Ингрия") у складі українського війська.

Заявлена мета добровольчого формування – збройна боротьба прихильників створення незалежної держави Інґрія (Інґерманландія) проти армії РФ в Україні у складі Інтернаціонального Легіону.

«Сьогодні саме Збройні Сили України знаходяться в авангарді боротьби з агонізуючою російською імперією, яка у своєму останньому передсмертному спалаху безглуздої люті намагається знищити все живе і розумне в Європі. Збройні Сили України – наш природний і за поточних умов головний союзник у збройній боротьбі за Свободу та Незалежність.

Взвод "Вільна Інґрія" у складі Інтернаціонального Легіону Збройних Сил України – перший підрозділ майбутньої партизанської Армії Вільної Інґрії, яка свого часу стане Національною (Республіканською) Армією незалежної держави Інґрія (Інґерманландія). Час проходження військової служби у складі Взводу (Батальйону) "Вільна Інґрія" зараховуватиметься у термін проходження дійсної військової служби у складі Національної (Республіканської) Армії Інґрії», – йдеться у повідомленні інґерманландських добровольців ЗСУ.

Крім того, уточнюється, що як показали нещодавні події на Росії, пов'язані зі спробою Прігожинського заколоту, навіть невелике військове формування може запросто займати мільйонні міста без опору і зайвого пролиття крові, до чого прагнутимуть борці за Вільну Інґрію.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Федеральна служба (не)безпеки РФ продовжує переслідувати представників фіно-угорських народів.

Читайте також:
Опінії
Маємо знати та поширювати інформацію про наших Героїв-захисників. Тільки так загартовуватимуться наступні покоління.
04 вересня, 18:35
Опінії
Кожен день наші козаки роблять усе, щоби свята Українська земля була очищена від російських окупантів. Раз і назавжди!
31 серпня, 18:35
Війна
Вже 9 років поспіль українські воїни-добровольці беззупинно нищать російського окупанта на всьому обширі фронту від Херсону до Вовчанська.
16 серпня, 16:00
Війна
Наразі у 146 громадян Чехії є дозвіл від президента на службу в українській армії
02 серпня, 13:39
Війна
17 липня 2014 року націоналісти сформували власний фронтовий підрозділ, який продовжує воювати на Сході, але вже у нових умовах.
17 липня, 19:03
Кримінал
У місті Новомосковськ Дніпропетровської області відбулося чергове засідання у кримінальній справі відомого майданівця і добровольця.
10 липня, 19:37