Бавовнятко завітало в окуповану росіянами Нову Каховку

ВІЙНА
05 лютого, 14:55
Бавовнятко завітало в окуповану росіянами Нову Каховку
Фото: Telegram

Таврійська земля України не сприймає присутності чужинців, особливо тих, які прийшли з РФ чинити відверте зло й проливати кров невинних.

Ймовірно тому вогненна кара наших захисників кілька годин тому щільно накрила "бавовною" позиції ворогів у тимчасово окупованій Новій Каховці.

Такі відомості повідомила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на місцевий анонімний Telegram-канал "Ху@вый Херсон".

Як вдалося з'ясувати, гармаші Збройних Сил України успішно влучили в яхт-клуб "Maxmarine", де полюбляють відпочивати московитські загарбники та колаборанти.

Станом на цю мить невідомо, кого саме вдалося ліквідувати у Новій Каховці на Херсонщині, ймовірно хорошу звістку слід чекати з офіційного вечірнього зведення Генерального штабу.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що цього тижня артилеристи ЗСУ знищили рідкісну арктичну версію ЗРК "Тор-М2ДТ".

Бавовнятко завітало в окуповану росіянами Нову Каховку_1
Читайте також:
Життя
Найвище і найпочесніше призначення Жінки дати світові нове життя. Бути матір'ю не обов'язок чи вимога, але дар!
14 травня, 17:23
Світ
У Стамбулі відбулася раніше анонсована конференція представників поневолених Москвою націй, які домовилися допомагати один одному і Україні.
09 травня, 21:48
Світ
Сьогодні відбудеться коронація Чарльза III та його дружини Камілли. Пряма трансляція.
06 травня, 10:10
Політика
Представники РФ знову вляпалися у гучний міжнародний скандал, але на цей раз їм не вдалося втекти від справедливого покарання.
04 травня, 20:19
Війна
Поранені військовослужбовці Сил оборони України та цивільні, які тривалий час були бранцями російських окупантів, нарешті вдома.
03 квітня, 17:42
Кримінал
Чекісти у рясах, які сьогодні (2 квітня) побили українського захисника у храмі, повинні бути притягнуті до кримінальної відповідальності.
02 квітня, 18:23