Російські загарбники свідомо спалюють українські пшеничні поля

ВІЙНА
08 липня, 19:27
Російські загарбники свідомо спалюють українські пшеничні поля
Фото: Facebook

Випалена земля – апробована з Середньовіччя тактика, яка дозволяє росіянам діяти майже повністю безкарно, воюючи роками на виснаження.

На великому обширі від Херсону до Лисичанська з Ізюмом окупаційно-терористичний контингент ресурсної федерації здійснює планомірне винищення українського хліба.

Відповідні світлини з зони проведення бойових дій на одному з відтинків фронті оприлюднив колишній народний депутат, а нині військовослужбовець Збройних Сил України Ігор Луценко.

За його словами, окупанти прицільним вогнем знищують наші пшеничні поля спеціальними снарядами, щоби селяни не змогли зібрати цьогорічний врожай.

«Спостереження з фронту: спеціальний заряд летить у повітрі. З характерним шумом, ніби лопоче металевими крилами, вибухає у зеніті, і додолу падають повільно кілька палаючих шматків. Від них займається поле. Пшениця суха після кількох тижнів спеки, спалахує, як ніби не стебла на полі, а сірники. Зерна горять яскраво, за лічені секунди вивільняють накопичене в них кількамісячне сонячне сяйво. Вогонь іде стіною, суцільним фронтом. Поле шкварчить. Звук такий, ніби одночасно працюють кілька сотень пателень», – зазначив Ігор Луценко.

Водночас він уточнює, що полум'я від займання інколи може сягати висоти 5 метрів і більше, а ширина – переважує сотні метрів, огортаючи чорним димом усе довкола.

Не варто забувати, що навіть у деяких прифронтових громадах Півдня і Сходу України вогнеборці не можуть гасити займання у зв'язку з беззупинними ворожими обстрілами.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", навіть природа Східної України не скорилася російським загарбникам.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Міжнародний кримінальний суд (МКС) у Гаазі розпочав розслідування військових злочинів росії у березні цього року
06 грудня, 16:34
Кримінал
З тимчасово окупованих українських територій росіяни привласнили 6 мільйонів тонн пшениці, вивізши вантажівками та кораблями за кордон.
03 грудня, 18:18
Війна
Переслідування злочинів росії у зв'язку із загарбницькою війною проти України абсолютно необхідним
03 грудня, 13:27
Війна
Поки що неможливо притягти до відповідальності Путіна – Володимир Оманський
30 листопада, 11:46
Кримінал
Орвеллівська і кафкіанська антиутопічні сюжети на росії стали химерною буденністю, де навіть цілком притомні люди городять відверту маячню.
26 листопада, 21:04
Кримінал
Загарбники з РФ навмисно інсценували "здачу у полон" задля спроби вбити українських захисників на Східному фронті.
22 листопада, 21:45