Бійці ДУК ПС закликали не забувати, що в Україні точиться війна

ВІЙНА
02 травня, 18:31
Друг "Норд" із побратимами на "передку"
Друг "Норд" із побратимами на "передку"

Війна швидко не закінчується, результат нашої перемоги залежить абсолютно від всіх українців, наскільки ми всі включаємось у процес.

Про це з поля бою на Слобожанському напрямку повідомив командир роти 2-го батальйону Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" друг "Норд".

Як стверджує захисник України, багато громадян, повернувшися до мирних й уже визволених міст починають забувати війну, що обурює.

«Скажу чесно, мене дратують фото у соціальних мережах своїх знайомих, як вони чудово розважаються, розв'язують особисті проблеми, дехто подорожує світом. І їм абсолютно байдуже на війну, байдуже на смерті людей та розбомблені міста. Я знаю, що ми переможемо, тільки якою ціною? Її можна значно зменшити, тільки для цього потрібно важко попрацювати усім. Хто може воювати, повинен воювати, хто не може – повинен будувати надійний тил. Це основна запорука швидшої перемоги», – наголосив друг "Норд".

Водночас доброволець бойового підрозділу "Правого сектору" подякував усім, хто підтримує наших захисників на фронті, хто пліч-о-пліч продовжує боротьбу і тим, хто поліг смертю хоробрих, боронячи нашу свободу.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що ДУК ПС гордо лишається на позиціях, аби гідно зустріти ворога і відправити його у напрямку крейсера "Москва".

Бійці ДУК ПС на передовій (квітень 2022 року)
Бійці ДУК ПС на передовій (квітень 2022 року)
Читайте також:
Війна
Чинний голова уряду Німеччини, як і його попередниця Анґела Меркель, несуть відповідальність за дії російського агресора в Україні.
25 червня, 18:01
Життя
Вчіться поки є час. Його з кожним разом менше.
25 червня, 12:35
Опінії
Чужим хлібом і подавитесь, колишні співвітчизники.
24 червня, 11:35
Світ
Попри подібність конфлікту з "русскім міром" офіційний Загреб так і не став форвардом захисту українських інтересів у  Європі та світі.
20 червня, 21:46
Війна
Бійці збирають гроші на нову пташку, яка допоможе їм вишуковувати окупантів
17 червня, 17:25
Війна
Попри проблеми, росіяни все ще мають перевагу в артилерії та реактивних системах залпового вогню
17 червня, 14:45