Польові Апокрифи

Опінії
01 травня, 11:13
Польові Апокрифи

Щодня ми знищуємо ворога. І це буде продовжуватися допоки останнього російського окупанта не вивезуть у чорному мішку додому!

Видавець, політв'язень, публіцист, речник НВР "Правий сектор"

І навіть пси не наважувалися ховатися від нічного холоду на дні розпанаханих воронок. Вони до ранку парували післясмаком розбризканого вогню від спущених на парашуті авіабомб.

Загублений у дрімучій провінції райцентр захлинався руйнівними вібраціями. Вибухи ракет і далекобійної артилерії зливалися в аритмічне серцебиття ісполінського організму війни.

Віконне скло покинутих будинків вивалювалося назовні зі скрушним акордом тривоги. Собаки ставали мовчазними та ляканими, а коти байдужіли у дірках підвалів.

На ранок прогнозувався наступ окупантів. Але хоботом блукаючої гаубиці підрозділ "Да Вінчі" наклав вето на план загарбника.

Вечір вдерся в їхній табір прильотом 152-мм калібру з бантиком чорної поховальної стрічки. Той постріл спалив їхній танк, а чотири  наступних пошкодили два борти, що стояли поряд.

Піхота сипалася як рване намисто по мармуровій підлозі. А згодом у Курськ попрямувала машина з двома розшматованими навпіл орками, яких склали у чотири будівельних мішки.

Трійку їхніх співслуживців повезли з пораненнями у польовий шпиталь.

Відтак, нам вдалося закинути у банку з павуками отрутну димовуху з виразною деморалізаційною дією на психіку. А за це ворог у судомах люті чинив помсту благенькому райцентру касетами "Градів" і прильотами "Точки-У".

Після чергового сеансу пресингу бездорожні вулиці простиралися у сліпучий і запорошений тунель вечірнього сонця. Воно з нірванічною байдужістю сповзало за купол приміського пагорба.

Мовчали птахи, собаки, дерева, присадибні квіти та літні люди, котрі проігнорували евакуацію. А більшість охайних хатинок з апокрифічними лебедями на воротах лишалися безжиттєвими мов ставкова мушля в намулі напівсну.

Читайте також:
Війна
Добровольчий Український Корпус "Правий сектор" виконує поставленні Генеральним штабом Збройних Сил України завдання на передовій.
20 вересня, 20:09
Опінії
Опис внутрішньої кухні корегування артилерійським вогнем із поясненням, чому фронтовим підрозділам часто доводиться колядувати на дрони.
03 вересня, 18:48
Війна
1 Окрема штурмова рота Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" оголосила збір коштів на дрон.
26 серпня, 19:12
Війна
Підрозділ "вовків" Героя України Дмитра Коцюбайла (відомого на псевдо "Да Вінчі") захопив у російських окупантів справну бронетехніку.
22 травня, 20:43
Війна
Лиш той, хто борець, той здобуває світ... Доведено українськими захисниками на передовій!
15 травня, 17:01
Війна
Ми робитимемо свою роботу до переможного кінця! Інакше не буде.
12 квітня, 17:35