Bloomberg: Кувейт збільшуватиме експорт дизельного палива до Європи

СВІТ
10 січня, 19:06
Bloomberg: Кувейт збільшуватиме експорт дизельного палива до Європи
Фото: Middle East Eye

Уряд маленької близькосхідної конституційної монархії має намір інтенсифікувати постачу дизельного та авіаційного палива на Захід.

Такі відомості безпосередньо з Держави Кувейт оприлюднило авторитетне міжнародне бізнес-видання "Bloomberg", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, країни Європейського союзу (переважно Італія, Франція та Німеччина – прим. ред.) намагаються компенсувати падіння потоків вуглеводнів із Росії.

Кувейт розраховує збільшити постачі дизельного палива у п'ять разів із 2022 року до 2,5 мільйона тонн (приблизно 50 тисяч барелів на день) і подвоїти продажі авіапалива майже до 5 мільйонів тонн.

За останні роки ця нафтоносна монархія витратила десятки мільярдів доларів на модернізацію та будівництво нових переробних заводів; найбільшою інвестицією було будівництво підприємства "Al-Zour".

Слід наголосити, що вказаний завод – один із найбільших у світі й розрахований на перероблення 615 тисяч барелів сирої нафти щодня, який торік у грудні відправив свій перший експорт дизельного та авіаційного палива до ЄС.

Крім того, станом на тепер очікується, що інші близькосхідні виробники нафти (а саме, Саудівська Аравія та Об'єднані Арабські Емірати – прим. ред.) також збільшать експорт палива до західних країн у новому 2023 році.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що влада Індії купує російську нафту значно дешевше, ніж встановлена колективним Заходом гранична ціна.

Читайте також:
Економіка
Канада збільшує світовий експорт свого «чорного золота» на тлі зростання попиту на альтернативи ОПЕК+. У Москві цим вкрай не задоволені.
23 вересня, 20:45
Економіка
Майже всі держави-учасниці Європейської спільноти продовжують тією чи іншою мірою зберігати торгові зв'язки з країною-агресором.
02 вересня, 19:24
Світ
Пекін продовжує свою неоколоніальну політику із визиску сусідніх азійських країн і скуповування задешево тамтешніх ресурсів.
20 серпня, 20:06
Економіка
Усупереч російським погрозам, ціна газу в Європі за підсумками грудня 2022 року знизилась на 48% – до $845 за 1 тисячу кубічних метрів.
02 січня, 14:00
Економіка
Народне господарство ресурсної федерації московії падає менше, ніж очікувалося. Експорт сировини все ще допомагає, на жаль.
13.10.2022, 17:27
Новини
На тлі російської воєнної агресії Україна мусить наростити обсяги власного експорту, а не існувати лише коштом імпорту і подачок Заходу.
16.09.2022, 09:27