Рівень інфляції в Європі сповільнюється, – Bloomberg

ЕКОНОМІКА
05 січня, 19:48
Рівень інфляції в Європі сповільнюється, – Bloomberg
Фото: Reuters

Найкращі показники з подолання фінансово-економічної кризи демонструє Італія, де новий уряд замість популізму взявся за справи.

Такі позитивні відомості з Риму оприлюднили журналісти авторитетного видання "Bloomberg", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

На сьогодні загальний рівень інфляції на Апеннінах сповільнюється, а це свідчить про те, що Європейський союз може пройти пік без додаткової емісії власної валюти.

Водночас на цьому тлі ціна газу в ЄС нині впала нижче за позначку $700 за 1 кубічний метр; фактично, різке зменшення відбулося вперше після вересня 2021 року.

Сповільнення інфляції відображає тенденцію в основних європейських економіках і підживлює оптимізм щодо того, що найгірше зростання цін із моменту запровадження єврозони досягло свого піка.

Згідно з відомостями, опублікованими Національним інститутом статистики (італ. Istituto Nazionale di Statistica), інфляція в Італії знизилася до 12,3% у порівнянні з попереднім роком, коли найбільше зросли ціни на харчі та електроенергію.

Аналогічна ситуація склалася у Франції та Німеччині, проте ці країни все ще залежні від російських енергоносіїв, які прямо зараз замінюють на американські та близькосхідні.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", через теплу зиму сумнозвісний "холодомор" в Європі скасовується, у "Газпромі" вже виють на Місяць.

Читайте також:
Економіка
Китайські комуністи міцно прив'язали до себе російських васалів, яким для продовження війни проти України треба багато валюти.
04 вересня, 18:16
Опінії
Волонтери, видихайте. Національний банк України не збирає інформацію про окремих клієнтів.
05 червня, 19:42
Економіка
Ресурсна федерація московії переживає нелегкі часи, адже мусить пристосовуватися до наслідків геополітичних забаганок свого диктатора.
23 травня, 20:49
Опінії
Це той випадок, коли наша бідність є нашим плюсом. Бо підтримувати певний рівень соціальних стандартів в Україні набагато легше.
03 травня, 21:40
Економіка
Владімір Путін і його найближче оточення продовжують витискати всі наявні ресурси з РФ, заради єдиної мети – якнайдовше всидіти у Кремлі.
23 квітня, 18:12
Економіка
Китайська народна республіка невдовзі матиме чималу діру у власній економіці, до коронавірусної пандемії додасться втеча інвесторів.
21 березня, 17:17