Bloomberg: Мінфін США посилив санкції проти РФ

ЕКОНОМІКА
09 червня, 17:00
Bloomberg: Мінфін США посилив санкції проти РФ
Фото: Financial Times

Іноземним інвесторам видано заборону на купівлю російського корпоративного та суверенного боргу на вторинному ринку.

Такі відомості з посиланням на власні джерела в міністерстві фінансів США оприлюднило видання "Bloomberg", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що американські чиновники повністю зупинили торговельну діяльність у вівторок, 7 червня, тоді як інвестори до тепер ще намагаються зрозуміти нові обмеження.

Встановлені правила означають, що зареєстровані у США компанії можуть бути власниками російського боргу або продавати його, але не можуть його купувати, як і забороняється придбання акцій російських фірм.

Нові обмеження для інвесторів були запроваджені Вашинґтоном у той момент, коли Москва намагається уникнути суверенного дефолту, шукаючи шляхи обходу санкцій, які не дають перераховувати гроші власникам облігацій.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що заморожені на Заході російські активи слід спрямувати на повоєнне відновлення України.

Читайте також:
Економіка
На 7-му році війни вітчизняний уряд заборонив імпортувати з РФ пшеницю, соняшникову олію та інші товари.
01.04.2021, 11:26
Полтава
Влада Полтави виганяє торговців з вулиць біля Центрального ринку.
12.03.2021, 15:10
Економіка
Чому виведення банку «Січ» з ринку – це небезпечний прецедент
15:45
Економіка
Нардеп Олексій Кучеренко про землетрус у «Нафтогазі»
11:15
Економіка
Державний "ПриватБанк" у Верховному Суді захистив право власності на офісну будівлю у Дніпрі від зазіхань колишніх власників
10:45
Економіка
Станом на перший тиждень серпня вітчизняні землероби зібрали та намолотили 17,5 мільйонів тонн зерна в 11 регіонах, вільних від окупації.
09 серпня, 08:29