Бомбосховищ у Києві не буде, Кличку дешевше закрити метро

ВІЙНА
01 червня, 21:42
Бомбосховищ у Києві не буде, Кличку дешевше закрити метро
Фото: Twitter

Міський голова української столиці принципово не займався розбудовою мережі укриттів для людей, адже київська земля має свою ціну.

На превеликий жаль кожен день російської широкомасштабної воєнної агресії збільшує вартість багатоповерхівки на Липках чи Печерську у вигляді вбитої ворожою ракетою дитини.

Таку думку висловив відомий громадський діяч, волонтер і депутат Київської міської ради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олександр Аронець, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Він ставить у приклад роботу міського голову Харкова, який разом із комунальними службами прифронтового мегаполіса спромігся посприяти встановленню бетонованих укриттів, як до речі це зробив і міський голова Дніпра.

«Скажу як є: Харків перебуває під постійними артилерійськими обстрілами. Харків ще з минулого літа почав зводити нові бомбосховища. Особисто я не адепт мера Ігоря Терехова. Але у Києві Кличко не тільки не зробив нових бомбосховищ, маючи у рази більший міський бюджет, але й не навів лад з наявними укриттями. Сьогодні загинула людина, бо укриття вчасно не відкрили. Мер ніяково шукає крайнього.

Але європейська практика у таких випадках однозначна – мер повинен взяти відповідальність і подати у відставку. Але ж тут мільярди баксів ще не роздерибанені. Тому мер Кличко не скористається європейською практикою, не подасть у відставку, а буде шукати крайніх і намагатись ще раз стати мером на наступних виборах. Києву пороблено, що не мер, то треш», – зауважив Олександр Аронець.

Показово, але у Полтаві ситуація не краща від Києва; у нашому місті ні Олександр Мамай, ні його каґал на чолі з Валерієм Пархоменком не зробили за понад рік великих боїв нічого, щоби убезпечити жителів і переселенців від можливого ворожого удару з повітря, але при цьому продовжують грабувати бюджет громади.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", керівництво Полтавської обласної військової адміністрації та Полтавської міської ради умисно розкрадали допомогу, вартість якої занизили.

Бомбосховищ у Києві не буде, Кличку дешевше закрити метро_1
Читайте також:
Полтава
Міська рада і виконавчий комітет спільно погодили рішення спрямувати 2 мільйони гривень на благоустрій та безпеку Пирятина.
02.09.2022, 20:03
Полтава
Заходи з оптимізації та трансформації мережі освітніх закладів планують здійснити на території Семенівської об'єднаної громади.
25.08.2022, 20:07
Полтава
У зв'язку з можливим проведенням великих обсягів робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Диканська громада потребує вільних рук.
23.06.2022, 08:13
Політика
Чинний міський голова Таллінна Міхаіл Килварт на запрошення Андрія Садового відвідав із робочим візитом Львів.
17.03.2022, 20:48
Полтава
На території Карлівської громади вжито додаткових заходів із метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби.
25.01.2022, 13:00
Полтава
Понад 1,5 мільйона гривень виділять на організацію харчування хворих стаціонарних відділень Пирятинської лікарні.
21.12.2021, 13:30