БУБУ, МУМУ, ПАПУ

Виміри
30 вересня, 11:05

Або яке відношення мав Іван Тургенєв до казкового персонажу з Полтавського ДБР?

Останній Бастіон неодноразово у своїх публікаціях звертав увагу на казкових персонажів, найнятих платниками податків на роботу у Теруправління ДБР у місті Полтава.

Поціновувачі киви, чередніченка, замахіна, корупціонери та шахраї зайняли кабінети в історичній будівлі генерал-губернатора, насверливши, як пацюки, дірок під кондиціонери, руйнуючи при цьому історичну пам'ятку.

Годі було очікувати від пристосуванців чогось розумнішого, але, все ж, очікування від створення цього монстра були трохи інші.

БУБУ, МУМУ, ПАПУ_1

БУБУ, МУМУ, ПАПУ_3

Не задовольнившись отриманнями хабарів за "супроводження" і закриття кримінальних справ, особливо обдаровані казкові персонажі замість виконання обов'язків, покладених на них відповідними Законами та Кодексами України, почали змагатися між собою у вільному трактуванні їх норм і положень. Вигадуючи, безумовно, у своїй хворій та амбіційній уяві, неіснуючі положення неіснуючих Законів та КПК.

Хочемо нагадати казкарям з Теруправління ДБР у місті Полтава, що імперативні норми статті 214 КПК України законодавець не скасовував, вони слугують не для творчості у власній безтолковості, вони є прямими нормами Закону для виконання.

БУБУ, МУМУ, ПАПУ_5
БУБУ, МУМУ, ПАПУ_7

Повертаючись до творчості Тургенєва, який напророчив своїм "Муму" інтерпретованим відношенням Герасимів типу Папу до КПК у тілі Муму, вчергове змушені константувати - подібні структури, на кшалт ДБР, з метою унеможливлення подальших інтерпретацій, мають підлягати негайній реформації, а то і ліквідації.

Ми розуміємо, що справа "ВАТАміна" надто смачна для Герасимів з ДБР, які сплять і бачать себе новоявленими  членами "клубу" "Ватамін", але застерігаємо останніх, що Останній Бастіон ретельно моніторить ситуацію, пов'язану з колаборантами і зрадниками України  усіма, дозволеними Законом, засобами.

І ми впевнені, що ані Іван Лифарь, ані Олександр Торбін не стануть на заваді верховенству Закону.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Політика
Що лідерка «Слуги народу» сховала у проєкті містобудівної реформи
30 листопада, 13:25
Світ
Єврейські окупанти ніяк не вгамуються, їм мало землі для розселення, тому взялися рубати останні природні оази на Західному березі Йордану.
19 листопада, 07:45
Виміри
Правоохоронці закрили кримінальне провадження щодо "преміум" фітнес-клубу "Вітамін"
16 листопада, 19:01