Через погіршення епідеміологічної ситуації у Карлівці закрили 2 навчальні заклади

ПОЛТАВА
25.01.2022, 13:00
Через погіршення епідеміологічної ситуації у Карлівці закрили 2 навчальні заклади

На території Карлівської громади вжито додаткових заходів із метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби.

Таке рішення ухвалили на черговому засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресслужбу міської ради.

Зазначається, що після заслуховування звітів головних лікарів Карлівського ЦПМСД і Карлівської лікарні імені Л.В. Радевича орган місцевого самоврядування посилив карантинні обмеження.

«Зважаючи на різке погіршення епідемічної ситуації на території Карлівської громади, члени комісії вирішили: по-перше, відділу освіти, молоді та спорту призупинити діяльність дошкільного навчального закладу "Чебурашка" з 24 січня по 6 лютого 2022 року і Карлівського ліцею №1 з 25 січня 2022 по 6 лютого 2022 року; по-друге, структурним підрозділам міської ради, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, підприємствам, установам, організаціям посилити виконання карантинних (протиепідемічних) заходів на території громади; по-третє, торговельним закладам громади, суб'єктам господарювання на території Карлівської громади суворо дотримуватись протиепідемічних заходів», – зазначили у пресслужбі міськради.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у Диканьці та Котельві заповнені майже всі ліжка для хворих на COVID-19; до цих показників наближаються Лубенська, Чутівська і Гадяцька громади.

Читайте також:
Полтава
Віднині одна із фронтових бригад перебуватиме під опікою органу місцевого самоврядування Полтавщини. Бійці в очікуванні додаткової допомоги.
26 травня, 14:53
Полтава
Віддалені географічно, але не історично дві громади зміцнюють свої по-справжньому побратимські зв'язки. Йдеться про Кременчук і Алітус.
20 травня, 14:56
Полтава
Громадськість має надати владі пропозиції про розташування символічного місця, де вшановуватимуть пам'ять полеглих на фронті земляків.
10 квітня, 14:36
Політика
Сім'ї захисників України не мають страждати від злиднів. Влада зобов'язана підтримувати фінансово тих, чиї чоловіки воюють на передовій.
27 лютого, 20:28
Полтава
Доки при владі в Україні перебуває каґал перефарбованих у синьо-жовті барви українофобів, перемоги не буде. Полтавці це знають, як ніхто.
18 січня, 08:20
Війна
Міський голова української столиці принципово не займався розбудовою мережі укриттів для людей, адже київська земля має свою ціну.
01.06.2023, 21:42