Чиновники ДМСУ відмовили чеченському борцю з путінським режимом у статусі біженця

27.01.2021, 10:32
Чиновники ДМСУ відмовили чеченському борцю з путінським режимом у статусі біженця
Фото: Google

Державна міграційна служба України перевірила 27-річного уродженця Чечні Алі Бакаєва на знання основ салафізму.

Після проведення співбесіди, переслідуваному Кремлем чеченцю так і не було надано статусу біженця, поінформувало видання "Кавказ.Реалії".

Зазначимо, що у 2018 році Алі Бакаєв в'їхав в Україну, оскільки Кремль бездоказово звинуватив його в убивстві шести військовослужбовців Росгвардії на території Чечні.

Станом на тепер відомо, що чиновники ДМСУ відмовили чоловікові у статусі біженця через недостатній рівень сповідування ним ісламу салафістської течії, вірян якої переслідує влада РФ.

«Прохач притулку Бакаєв А.У. ототожнює поняття салафізму і ваххабізму; має загальне уявлення про салафізм, який не практикує», — йдеться у висновку, підписаному начальником центрального міжрегіонального управління ДМСУ в Києві та Київській області.

Своєю чергою, адвокат чеченця звинуватив чиновників міграційної служби у перевищенні службових повноважень. 

«Бакаєву ставили питання з метою перевірки його віросповідання, хоча це не передбачено стандартною процедурою. У своїй скарзі до адміністративного суду я вказав факт перевищення повноважень співробітником ДМСУ, який не має відповідної кваліфікації та знань для оцінки релігійної освіти мого клієнта», — прокоментував ситуацію захисник Алі Бакаєва.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", чеченські вайнахи та українські націоналісти — єдині, хто поборює геополітичні амбіції Кремля.

Читайте також:
Історія
Стараннями «отців Церкви» християнство переповнено юдейськими мотивами. Хоча сам Ісус закликав своїх послідовників відкинути минуле.
22 квітня, 21:49
Історія
Всі релігії створені людьми для маніпуляцій та впокорення інших людей заради особистого збагачення. Їхні різнять лише догматизм і засоби.
01 квітня, 08:34
Життя
В історії єврейського народу не було біблійного періоду.
12 березня, 16:54
Історія
Чий Крим, наш? Якщо наш, то чому сьогоднішні українські Церкви не признаються до нашої церковної спадщини у Криму і на Півдні України?
10 березня, 19:02
Життя
Найперша згадка про Бафомет міститься в листі французького хрестоносця, написаному в 1098 році
03.09.2023, 15:48
Книги
Цей народ з'явився з нізвідки за 5000 років до Різдва Христового й залишив після себе стільки загадок, більшість з яких не розкриті до нині.
10.08.2023, 18:56