Чиновники ДМСУ відмовили чеченському борцю з путінським режимом у статусі біженця

27 січня, 10:32
Чиновники ДМСУ відмовили чеченському борцю з путінським режимом у статусі біженця
Фото: Google

Державна міграційна служба України перевірила 27-річного уродженця Чечні Алі Бакаєва на знання основ салафізму.

Після проведення співбесіди, переслідуваному Кремлем чеченцю так і не було надано статусу біженця, поінформувало видання "Кавказ.Реалії".

Зазначимо, що у 2018 році Алі Бакаєв в'їхав в Україну, оскільки Кремль бездоказово звинуватив його в убивстві шести військовослужбовців Росгвардії на території Чечні.

Станом на тепер відомо, що чиновники ДМСУ відмовили чоловікові у статусі біженця через недостатній рівень сповідування ним ісламу салафістської течії, вірян якої переслідує влада РФ.

«Прохач притулку Бакаєв А.У. ототожнює поняття салафізму і ваххабізму; має загальне уявлення про салафізм, який не практикує», — йдеться у висновку, підписаному начальником центрального міжрегіонального управління ДМСУ в Києві та Київській області.

Своєю чергою, адвокат чеченця звинуватив чиновників міграційної служби у перевищенні службових повноважень. 

«Бакаєву ставили питання з метою перевірки його віросповідання, хоча це не передбачено стандартною процедурою. У своїй скарзі до адміністративного суду я вказав факт перевищення повноважень співробітником ДМСУ, який не має відповідної кваліфікації та знань для оцінки релігійної освіти мого клієнта», — прокоментував ситуацію захисник Алі Бакаєва.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", чеченські вайнахи та українські націоналісти — єдині, хто поборює геополітичні амбіції Кремля.

Читайте також:
Люди, які сповідують християнство, перебувають у зоні ризику через свою віру, їм загрожує смертельна небезпека.
16 квітня, 14:00
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
24.09.2020, 11:26
Десятки жителів Криму були позбавлені волі за свої релігійні переконання
22.08.2020, 18:40
Сотні суданців вийшли на вулиці Хартума й Омдурмана з вимогою до чинного перехідного уряду країни не порушувати норми ісламу.
18.07.2020, 17:24
Попри це все Дмитро Ярош чомусь із симпатією ставиться до держави Ізраїль.
вчора, 20:36