Нємцова вбили через інформацію про виробництво фальшивих євро у Чечні

СВІТ
12 січня, 09:48
Нємцова вбили через інформацію про виробництво фальшивих євро у Чечні
Фото: Deutsche Welle

Докази про організацію путінським режимом економічної спецоперації проти країн Євросоюзу вирішили долю Бориса Нємцова.

Про це повідомили на Telegram-каналі "Генерал СВР", посилаючись на власні джерела у кремлівських спецслужбах.

Фактично, інформація про виробництво фальшивих євробанкнот на території Чечні та всю "мережу" (транспортування, поширення й зберігання грошей), яку "Останній Бастіон" оприлюднив минулого тижня, послугувала причиною вбивства відомого російського опозиціонера.  

«Ми знаємо, що Нємцов збирався виїхати закордон і розповісти про це. Ми знаємо, як ця інформація потрапила до Нємцова, знаємо, що йому були обіцяні докази, знаємо, що він попросив свого знайомого, який працює у силових органах, перевірити цю інформацію, і що його знайомий повідомив про це у Кремль. Тому рішення про ліквідацію Бориса Нємцова приймав особисто президент РФ Владімір Путін», — стверджують автори Telegram-каналу "Генерал СВР".

Також зазначається, що до організації вбивства опозиційного політика Кремль залучив Віктора Золотова  — директора Федеральної служби військ національної гвардії (відомої як Росгвардія).

Він зв'язався з кланом Кадирових і запропонував від імені президента РФ допомогти, як висловився сам Золотов, "вирішити спільну проблему".

Керманич Росгвардії згодом займався координацією, тоді як стеження, прикриття і інші організаційні заходи з метою фізичної ліквідації Нємцова Путін доручив екскомандувачу Сил спецоперацій РФ Алєксєю Дюміну.

Останньому активно допомагали у цьому співробітники Федеральної служби охорони та Федеральної служби безпеки, котрі цілодобово стежили за опозиціонером. 

«Були використані як технічні засоби спостереження, так і люди, котрі здійснюють зовнішнє спостереження. Телефон супутниці Нємцова, Анни Дурицької, був фактично засобом прослуховування. Вибравши "вдалі" час і місце, вихідці з відомої північнокавказької республіки, "люб'язно" надані керівництвом республіки та координовані Золотовим із Дюміним через Руслана Гєрємєєва, скоїли вбивство. Путін був сповіщений за годину до вбивства і дав згоду на це», — інформує Telegram-канал "Генерал СВР".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Борис Нємцов був застрелений у центрі Москви в ніч на 28 лютого 2015 року, йому було 55.

Читайте також:
Поліція розслідує масову загибель птахів.
13 січня, 12:43
Зловмисники, які причетні до викрадення і катування учасників Революції гідності Ігоря Луценка та Юрія Вербицького, постануть перед судом.
07 січня, 12:24
Колишній народний депутат України Давид Жванія домігся свого – правоохоронці викликають його на допит як свідка.
07 січня, 11:16
Як то кажуть, «святе місце порожнім не буває», от і в угрупуванні «Князя» готують нового лідера.
20.10.2020, 08:01