Чому одні люди бідні й щасливі, а інші – злі багатії?

12.04.2023, 21:38
Чому одні люди бідні й щасливі, а інші – злі багатії?
Фото: Facebook

Відповідь на поставлене питання вас здивує. Адже справа не у грошах і нерухомості, ні, справа у нас самих...

Зажди й усюди існуватимуть люди, які ніколи не житимуть у достатку, скільки б вони не заробляли. Бо так влаштований світ.

Проте є люди, в яких зрештою обов'язково буде достаток, хоч би як їх не грабували. Від кількості грошей тут нічого не залежить, лише від ставлення до них.

Очевидно, "профукати" можна все. Скажімо, поставити все на кін у рулетці, і вийти в одному спідньому з казино у Лас-Веґасі...

Є люди, які все одно не зроблять дорученої роботи, хоч би скільки їм заплатили. Проте є люди, які все одно виконають свою роботу, навіть, якщо їм зовсім не заплатять і це для них певний тягар.

І знову справа не в грошах, а у ставленні до праці. Щоби нічого не зробити, відмовку можна вигадати завжди.

Є люди, які все життя ниють про те, що вони погано живуть. І вони дійсно живуть погано навіть тоді, коли у них є все для хорошого життя.

А є люди, які завжди живуть добре, навіть тоді, коли вони не мають нічого. Жебраки жебраками, але радіють від того, що просто мають змогу насолоджуватися світанками...

Матеріальне тут аж ніяк ні до чого. Тут мова людське, якого так мало у нашому житті!
вибір редакції
Читайте також:
Позиція
Мислителі минулого добровільно відмовлялися від свого майбутнього. Власні діти для них були життєвим тягарем...
вчора, 07:12
Війна
Боятися — це нормально. Боятися мобілізації — це природно. Для людини дійсно природно триматися якомога далі від війни.
14 лютого, 07:14
Політика
Вітчизняним адептам антигуманної «ґендерної ідеології» слід дослухатися слів розумної жінки. Тим паче випускниці Оксфордського Університету.
07 лютого, 14:31
Війна
Коли між ворогом і мирними містами не стане фронтовиків — політики зі штабними генерали вас не врятують. Пам'ятайте це, допомагаючи воїнам!
04 лютого, 10:26
Війна
Повномасштабна війна показала українцям хто є хто. На жаль, знайшлося безліч пристосуванців, які продовжують розкошувати на крові.
26 січня, 07:18
Історія
Коли люди на чолі своїх потреб сталять особисте збагачення, то і й медицина перетворюється на злочин. Так було на зламі епох у XVI столітті.
15 січня, 08:12