Чому одні люди бідні й щасливі, а інші – злі багатії?

12.04.2023, 21:38
Чому одні люди бідні й щасливі, а інші – злі багатії?
Фото: Facebook

Відповідь на поставлене питання вас здивує. Адже справа не у грошах і нерухомості, ні, справа у нас самих...

Зажди й усюди існуватимуть люди, які ніколи не житимуть у достатку, скільки б вони не заробляли. Бо так влаштований світ.

Проте є люди, в яких зрештою обов'язково буде достаток, хоч би як їх не грабували. Від кількості грошей тут нічого не залежить, лише від ставлення до них.

Очевидно, "профукати" можна все. Скажімо, поставити все на кін у рулетці, і вийти в одному спідньому з казино у Лас-Веґасі...

Є люди, які все одно не зроблять дорученої роботи, хоч би скільки їм заплатили. Проте є люди, які все одно виконають свою роботу, навіть, якщо їм зовсім не заплатять і це для них певний тягар.

І знову справа не в грошах, а у ставленні до праці. Щоби нічого не зробити, відмовку можна вигадати завжди.

Є люди, які все життя ниють про те, що вони погано живуть. І вони дійсно живуть погано навіть тоді, коли у них є все для хорошого життя.

А є люди, які завжди живуть добре, навіть тоді, коли вони не мають нічого. Жебраки жебраками, але радіють від того, що просто мають змогу насолоджуватися світанками...

Матеріальне тут аж ніяк ні до чого. Тут мова людське, якого так мало у нашому житті!
Читайте також:
Опінії
Свої символи, своя мова, свої традиції, своя культура... Саме це й робить Україну Україною, де немає малоросів, хохлів і Homo Sovietucus.
02 січня, 21:42
Опінії
Силу волі й жагу до життя українців не вдалося зламати. Те, про що у школах не розповідають дітям, а дарма, бо нація виховується змалечку.
30.12.2024, 21:45
Війна
Деякі вчені уми самовито стверджують, що за минулі 300 років тривалість життя людства збільшилася. А з нею подовжився період інфантильності.
30.10.2024, 07:14
Політика
Завдяки наполегливості США, Україна «зміцнила» свою обороноздатність. Від своєї ядерної зброї та стратегічної авіації до коктейлів Молотова.
23.10.2024, 19:21
Історія
Військо I-ї Французької імперії мало свій кодекс честі. На відміну від європейських сусідів там цінували життя, навіть заклятих ворогів.
13.10.2024, 16:21
Опінії
Західні політики, урядовці й інтелектуали вважають, що можна повернути час назад. Людська історія і життєвий досвід доводять, — це помилка.
15.09.2024, 18:49