Чому Полтавське сміттєзвалище стає особливо небезпечним

ПОЛТАВА
22 жовтня, 12:10
Іван Вигівський і Сергій Бейгул
Іван Вигівський і Сергій Бейгул
Фото: bastion.tv

Як вже повідомляв "Останній Бастіон", невідомі ділки організували вивіз особливо небезпечних речовин на звалище міста-курорту Миргород.

Замість утилізації на спеціально облаштованих полігонах.

Як нещодавно повідомили мешканці села Макухівка Полтавського району, начальник поліції міста Полтави Сергій Бейгул, намагається реалізувати схему по утилізації відходів буріння на комунальному сміттєзвалищі міста Полтави.

Ціна за утилізацію особливо небезпечних речовин на спеціально обладнаних полігонах варіюється від 6 до 34 тисяч гривень за тонну.

Враховуючи необхідність в утилізації десятків тисяч тонн шламів, нескладно порахувати дохід ділків.

Зовсім не дивним виглядає те, що під час масового зливу особливо небезпечних речовин на Миргородське сміттєзвалище начальником поліції Миргорода працював саме Бейгул, який завдячуючи десяткам кілограмів "переконливих аргументів" закривав очі на злочини проти людства.

Нагадаємо, що Сергія Бейгула працівники правоохоронних органів пов'язують із психічнохворим на шизофренію Кивою, з яким вони зійшлися на "кришуванні" та торгівлі прекурсорами й наркотичними засобами на теренах Полтавської області  під пильним оком Вагінського.

Читайте також:
Соціальний ліфт для підлеглих Авакова: замість переатестації — звичайне опитування і співбесіда.
19 листопада, 09:48
Справа про зґвалтування молодої мешканки Кагарлика на Київщині набуває нових обрисів.
28 жовтня, 11:24
Ще вчора ти боронив від росіян Дебальцеве, сьогодні — заступаєшся за поліціянтів-убивць у стані наркотичного сп'яніння.
17 жовтня, 19:57
Луганський ДАІшник, очолюючи найжирніший райвідділ на Полтавщині, разом із розкраданням надр, лісу, землі, долучився до розкрадань газоліну.
17 жовтня, 17:06
В результаті одного з них доставили в лікарню із закритою черепно-мозковою травмою.
24 вересня, 14:49
Підлеглому Арсена Авакова повідомили про підозру у вчиненні закінченого замаху на зґвалтування з застуванням грубої сили.
28 серпня, 09:34