Чому в Африці голодують діти?

СВІТ
06 серпня, 18:44
Чому в Африці голодують діти?
Фото: Facebook

Певні, що відповідь на це наболіле для всього світу питання вас здивує і приголомшить водночас!..

Мені коли щось городять про нещасних африканців аж смішно стає. Тож, коли вам починають кричати про голодуючих діточок в Африці, про те що воююча Україна ныбито "зобов'язана їх нагодувать, навіть ціною життів своїх власних дітей", спитайте:

А чим зайняті татусі цих діточок?

Ніколи не замислювалися, чому будь-яка найубогіша європейська країна (Молдова, Албанія, Болгарія, Сербія, Румунія) живе багатше і краще, ніж будь-яка африканська держава. А ще спитайте, у скількох країнах Африки домінують, навіть не ліві, а відверто лівацькі політичні сили!

Всі ці послідовники "Великого Кормчого" Мао і Льовушки Троцького-Бронштейна. У вас одразу все стане на свої місця і ви зрозумієте, чому там голодують.

А ще принагідно зауважимо, що ніхто й ніколи так пристрасно і по звірячому не різав негрів, як самі негри. Це не європейські колонізатори принесли ворожнечу між тутсі й хуту, бо європейці її якраз і стримували десятиліттями, підгодовуючи голодних.

Тож, як тільки білі люди пішли геть з "чорного континенту", хлопці з хуту кинулися різати хлопців тутсі та ґвалтувати їхніх дітей і жінок, що аж гай шумів. Але то таке, лірика, хоч і кривава.

Католицька Церква набудувала по всій Африці лікарень, шкіл, притулків, десятки тисяч... і що? Почитайте, що там нині у ЦАР, Камеруні, Конґо, Уганді, ПАР – різанина, все набудоване попалене, дикість.

А на рахунок проблеми тотальної відсутності продовольства відразу згадується китайський голодомор, який влаштували червоні хунвейбіни: 30 мільйонів люду угробили! І це ще по скромному, бо там же ж правди не знайдеш, усе засекречене.

Ну, так от Африка – це хунвейбінівський заповідник!

А ви знаєте, панове, що 3/4 африканських країн на глухо пов'язані з Московією, мають військові угоди із Кремлем і висловлюють найгарячішу підтримку Владіміру Бункерному? Тож, може хай їх він і годує?

Автор – Олександр Писаревський, фаховий історик-краєзнавець, ветеран АТО/ООС і боєць підрозділу Територіальної оборони міста Дніпро

Читайте також:
Політика
Кров і ґрунт — це наче свого роду нація і держава. Власне і держава, і нація є двома нерозривними та взаємообумовленими сутностями.
21 листопада, 12:24
Історія
105 років і 2 дні як (у теорії) скінчилася Перша світова, відома ще як «Велика війна». Вона мала покінчити з усіма війнами, але не склалося.
15 листопада, 16:26
Війна
На підступах до окупованого з 2014 року Донецька у ворога не буде перемоги, подібної на Бахмут. Сотні росіян марно лягли у мерзлу землю.
24 жовтня, 15:43
Війна
Україна не буде європейським Ізраїлем, адже для цього немає достатніх підстав. Хіба що, єдина схожість — сусідство з одвічним ворогом.
07 жовтня, 19:27
Війна
Завищені очікування затьмарені Херсонською офензивою не справдилися на Запорізькому напрямку. Контрнаступ заливається кров'ю...
04 жовтня, 18:26
Війна
Колишній командувач сухопутних військ США в Європі розкритикував Вашинґтон і Берлін за брак рішучої підтримки Києва у війні проти Москви.
20 серпня, 18:13