Чубаров повторить долю Протасевича, – кремлівська маріонетка Аксьонов

ПОЛІТИКА
01.06.2021, 14:00
Чубаров повторить долю Протасевича, – кремлівська маріонетка Аксьонов

Очільник російської окупаційної адміністрації у Сімферополі вважає голову Меджлісу кримськотатарського народу "небезпечним провокатором".

Про це пропагандивному виданню "Вести" заявив особисто Сергій Аксьонов, коментуючи вирок так званого "Верховного суду Криму".

Як стало відомо, вранці 1 червня слуги Феміди окупованого росіянами українського півострова заочно засудили Рефата Чубарова до 6 років позбавлення волі нібито за "організацію масових заворушень у 2014 році".

«У мене ніяких сумнівів: зловили ж цього Протасевича, випадково чи невипадково, яка різниця? Був собі "герой", махав руками, всіх закликав, провокував. Не встигли прилетіти – вже у всьому зізнався... Ось і Чубаров такий же персонаж, який, перебуваючи за кордоном, до чогось там закликає, підбурює, що для нього може погано закінчитися», – заявив сепаратист Аксьонов.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", путінська РФ продовжує сталінську політику етноциду кримськотатарського народу.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Жертвами політичних переслідувань у Криму стали 11 громадянських журналістів
13 серпня, 16:34
Кримінал
У тимчасово окупованих російськими терористичними військами містах і селах Херсонщини та Запоріжжя розгорнуто терор і репресії.
16 квітня, 19:13
Світ
Популярний калмицький етнобренд одягу "4 Oirad" залишає російську федерацію на тлі воєнної агресії проти України.
16 квітня, 07:51
Світ
Суворе життя сповідників ісламу у Туркменістані можна схарактеризувати лаконічно: ходив до мечеті – посидиш у буцегарні.
09 лютого, 08:37
Світ
Поки колективний Захід проводить перемовини з Москвою, Пекін розгорнув черговий наступ на непокірних жителів Тибету.
14 січня, 13:42
Війна
Щоб узаконити репресії на території тимчасово окупованого Криму кремлівська адміністрація вигадала нову тактику.
15.12.2021, 08:01