«Державний переворот» у мутній голові Зеленського, – Геннадій Москаль

ПОЛІТИКА
29.11.2021, 11:12
«Державний переворот» у мутній голові Зеленського, – Геннадій Москаль
Фото: Дурдом

Володимир Зеленський, який перенюхався невідомо яких речовин, наговорив масу дурниць і марно сподівається уникнути за це відповідальності.

Таку думку у прямому етері телеканалу "Еспресо" висловив колишній голова Закарпатської та Луганської обласних державних адміністрацій, генерал-лейтенант Геннадій Москаль, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, потік свідомості "президента Голобородька" перейшов усі дозволені межі й наразі колапсує через невизначеність подальшої долі так званого "найвеличнішого лідора світу".

«Та нема в нас ніякого "державного перевороту"! Ну, слухайте, він дограється, що ще Путін повірить, що в нас державний переворот, і відтяпає, як він відтяпав, коли була відсутня влада, Янукович утік, нового президента ще не вибрали, і ми загубили Крим, загубили частину Донецької та Луганської областей. Ну, який "державний переворот"?! Якщо він так боїться... Ну, вийдуть там хлопці, які воювали, які мають право щось сказати Зеленському, поставлять палатки... В нього страх – страшний! Оце він оцінює, як державний переворот. По факту, Зеленський почав зводити рахунки», – заявив з екранів телебачення генерал Москаль.

Ексочільник Закарпатської та Луганської ОДА стверджує, що якщо у "президента Голобородька" головною метою є відпочинок коштом платників податків –  він успішно з цим справляється.

«Але от з економікою, фінансами, життєзабезпеченням людям їхнього життєвого рівня — у нього нічого цього абсолютно не виходить. Ну, ви ж самі бачили: кругом в нього — одні вороги. Послухайте, одні вороги — і він з ними воював протягом 5 з половиною годин. Та не буде ніякого "державного перевороту"! Ну, прийдуть мітингувальники — так приходили й ніхто не робив навіть за Януковича! Коли в грудні  [2013 року] розставили палатки, ніхто не кричав в адміністрації [тодішнього] президента, що в Україні державний переворот! Ну, послухайте, я вам чесно говорю: людина нанюхалася і стала неадекватною», – підсумував генерал Москаль.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", Геннадій Москаль також навів докази роботи "слуги неукраїнського народу" Андрія Геруса на кремлівські спецслужби.

Читайте також:
Юлію Володимирівну Тимошенко. Якщо комусь вказані ПІпБ вже не даються спрожогу, трохи розлогіше про претензії до опозиціонерки.
22 січня, 17:21
Запровадження продовольчих карток для незахищених верств населення України – це закономірний розвиток подій на 3-му році Зе-влади.
18 січня, 13:59
Левченко весь час офіційно працювала та отримувала зарплатню у «Кварталі 95»
13 січня, 16:49
Формат бла-бла-бла президентів «під ялинкою» вимагає бризок шампанського, тремтячої долоні на серці, колоратури і артикуляції.
04 січня, 10:05
Або про те, як падіж у гурті набирає темпу...
03 січня, 10:09
Щоби побачити державного зрадника Володимиру Зеленському варто просто підійти до дзеркала і подивитись у нього.
25.12.2021, 14:12