Діджиталізація освіти по-мамаєвськи

30.01.2021, 13:26
Діджиталізація освіти по-мамаєвськи
Фото: vGorode.Lviv

Про «оцифровування» полтавських школяриків, яким пощастило харчуватися у школі за рахунок міста.

Пані та панове – батьки школяриків духовної столиці! Рішучі дії  Олександра Мамая, спрямовані наперекір вовтузінню з міським бюджетом на калорійне, своєчасне і пільгове підгодовування нашого юного підросту, визнані навіть нами – радикальними ворогами місцевої мамаєвщини – правильними і заслуговують на повагу.

Міська влада, віддамо належне несусвітньому конгломерату партій, пристойних людей, пройдисвітів і блазнів, оперативно знайшла вихід в ситуації, коли бюджету нема і невідомо, коли буде, соціальні програми не фінансуються, закупівлі не оформлені. Цитуємо Telegram-канал голови громади:

«Шановні батьки! Довожу (як був неграмотним Сашко, таким і залишається, авт.) до вашого відома, що всі учні 1-4 класів та учні пільгових категорій 5-11 класів з 25 січня будуть забезпечені гарячим харчуванням за рахунок коштів міського бюджету. Кошти на харчування дітей будуть перераховані батькам на карткові рахунки відповідно до кількості відвіданих днів учнем школи за місяць. З розрахунку 20 грн. за день».

Аплодуйте, аплодуйте, бо це направду нормально.

Далі – елементи ідіотизму, як же без них. Якщо наверху блазень неподєцкі чудить щодня, то чому за кобищанськими парканами має правити здоровий глузд? Він і не править.

Щоб гахнуті новими тарифами на комуналку нелохи не розслабилися і зберегли надію на компенсації за пільгове шкільне харчування своїх дітей і підлітків, адміністрації шкіл влаштували бюрократичний терор.

Батькам відвели три доби на підготовку наступного списку паперів (почуй їх, міністре діджиталізації, пане Федоров!);

- копії паспорта у PDF-форматі;

- копії ідентифікаційного коду;

- двох заяв (одна – на отримання компенсації, друга – з дозволом на розкриття даних);

- реквізитів банківської картки для перерахування коштів у майбутньому.

Батьки, згнітивши люблячі чад і освіту серця, у темпі і з матюками підготували стосики паперів. І не таке проходили при повірці водяних лічильників!

Злість зганяли на целофанових файликах, куди пхали довідки і реквізити у паперовому вигляді, світлинах новозведеного під ОДА модернового «Центру Дія» і смартфонах, куди ніяк не хотіла впихатися держава.

Увага! Далі діджиталізація стосунків громадян ХХІ століття з владою набула ознак комерціоналізованої дебілізації.

Пані Ольга Михайлівна Клименко (доступна за телефоном 52-28-79) та її начальниця Оксана Володимирівна Кисельова (недоступна за телефоном 57-31-53) з міськради обов'язковою умовою отримання жаданої компенсації виставили картки Приватбанку і Укргазбанку.

Якщо ще не до кінця діджиталізовані батько/мати мають картку Ощадбанку, Полтавабанку чи, у ще гіршому випадку, Credit Suisse з Цюриху – омріяні кошти згниють в надрах міського бюджету. Або відкривай приватівські чи укргазбанківські картки, або пиши у Спортлото.

Тільки не треба посипати наші голови попелом, що це вимога постачальників! Онде Степанов клявся, що китайський непотріб Sinovac Biotech (ну, ви ж зрозуміли – це ота вакцина, якою бридиться наша еліта, ширнувшись контрабасом від Pfizer'а – читайте убивчу деталізацію отут) може привезти лише афільоване з ним особисто фармацевтичне підприємство «Лекхім», з якого стирчать акуратні вуха Раїси Богатирьової.

Перепрошуємо, відволіклися – жупел коронавірусу таки дається взнаки. Лихий призвід — людям заохота, тож і наші чиновно-освітянські кола, керуючись настановами Банкової, де паяц з «Кварталу» переплутав Конституцію з роялем, нахабно позбавили батьків-полтавців права обирати банк на власний розсуд.

Автор : Вадим Демиденко
Читайте також:
Життя
Про добрі справи говорити – себе не поважити. Життєве гасло, яким послуговується у побуті наш співрозмовник.
25 травня, 17:09
Війна
Під час війни небо України мало бути більш захищене.Руйнування ППО на прикладі Полтави
24 лютого, 13:47
Виміри
Все було передбачено заздалегідь, навіть опозиція підіграла меру-українофобу
22.12.2021, 18:34
Полтава
Міський голова Полтави "відзначився" обурливим поглядом на російсько-українську війну
07.12.2021, 21:42
Полтава
Повернення Арсена Авакова, акція проти примусової вакцинації, бездіяльність поліції та незаконна забудова Полтави.
07.11.2021, 21:23
Полтава
Репортаж з місця проведення чергової акції проти свавілля полтавської міської влади.
07.11.2021, 15:08