Диктатор Мадуро репресує освітян, які вимагають чесно зароблену платню

СВІТ
16.08.2022, 20:56
Диктатор Мадуро репресує освітян, які вимагають чесно зароблену платню

Середмістя столиці Венесуели другий тиждень поспіль охоплено велелюдними протестами вчителів, чиї сім'ї опинилися на межі виживання.

Про це з епіцентру буремних подій у Каракасі повідомив один із провідних американських телеканалів "NBC News", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, чиновники з адміністрації диктатора-соціаліста Ніколаса Мадуро кілька місяців затримують виплати освітянам і відмовляються фінансувати школи з державного бюджету, посилаючися на... брак коштів.

«Зараз у нас навіть немає олівців, аби учні розпочали заняття у вересні. Ми – вчителі державних шкіл по всій Венесуелі планували використати свої щорічні бонуси, передбачені на відпустку, щоби купити уніформу дітям. Дехто очікував отримати $100 доларів, але уряд затримує навіть кревно зароблену зарплатню. Ми не в змозі платити за комунальні послуги, економимо на продуктах. Так далі жити не можна», – прокоментувала ситуацію вчителька молодших класів Флорена Дельґадо.

Подібні думки висловлюють і інші освітяни, котрі вийшли у центр Каракаса на протест, однак силовики систематично поливають їх сльозогінним газом і гумовими кулями, натякаючи, що режим Мадуро недоговороспроможний.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що шиїтський теократичний режим Ірану заборгували мільйони грошей вчителям.

Диктатор Мадуро репресує освітян, які вимагають чесно зароблену платню_1
Читайте також:
Світ
Росія не припиняє спроб здійснити державний переворот у Кишиневі, де сьогодні, 28 лютого, відбувся черговий антиурядовий шабаш.
28 лютого, 19:27
Політика
Агенти Кремля таки наважилися зібрати велелюдний мітинг у Кишиневі, серед учасників: люди похилого віку, маргінали та асоціальні елементи.
19 лютого, 17:30
Світ
російський фрегат "Адмірал Горшков" готується вийти з бухти в Кейптауні до Дурбану, для участі в навчаннях з ВМС ПАР та Китаю
16 лютого, 11:19
Світ
Один зі стратегічних об'єктів, який належить Корпусу вартових ісламської революції Ірану, зазнав нападу невідомих месників.
16 січня, 17:51
Світ
Тисячі ізраїльтян та жителів Тунісу вийшли на вулиці своїх міст, щоб виразити невдоволення правителями.
14 січня, 23:15
Світ
Один протестувальник загинув і 19 перуанських поліцейських отримали поранення під час антиурядових зіткнень у Куско.
13 січня, 09:33