Диктатор Мадуро репресує освітян, які вимагають чесно зароблену платню

СВІТ
16.08.2022, 20:56
Диктатор Мадуро репресує освітян, які вимагають чесно зароблену платню

Середмістя столиці Венесуели другий тиждень поспіль охоплено велелюдними протестами вчителів, чиї сім'ї опинилися на межі виживання.

Про це з епіцентру буремних подій у Каракасі повідомив один із провідних американських телеканалів "NBC News", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, чиновники з адміністрації диктатора-соціаліста Ніколаса Мадуро кілька місяців затримують виплати освітянам і відмовляються фінансувати школи з державного бюджету, посилаючися на... брак коштів.

«Зараз у нас навіть немає олівців, аби учні розпочали заняття у вересні. Ми – вчителі державних шкіл по всій Венесуелі планували використати свої щорічні бонуси, передбачені на відпустку, щоби купити уніформу дітям. Дехто очікував отримати $100 доларів, але уряд затримує навіть кревно зароблену зарплатню. Ми не в змозі платити за комунальні послуги, економимо на продуктах. Так далі жити не можна», – прокоментувала ситуацію вчителька молодших класів Флорена Дельґадо.

Подібні думки висловлюють і інші освітяни, котрі вийшли у центр Каракаса на протест, однак силовики систематично поливають їх сльозогінним газом і гумовими кулями, натякаючи, що режим Мадуро недоговороспроможний.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що шиїтський теократичний режим Ірану заборгували мільйони грошей вчителям.

Диктатор Мадуро репресує освітян, які вимагають чесно зароблену платню_1
Читайте також:
Світ
Сотні офіцерів та агентів із понад десятка федеральних агентств, включно з FBI, ICE, DEA та ATF посилили присутність у місті.
07 вересня, 10:23
Війна
В «Ізраїлі» оголосили 3 вересня «Днем порушень» із закликом припинити геноцид в Секторі Гази та укласти угоду, яка поверне усіх заручників.
03 вересня, 20:05
Політика
Йому загрожує до 8 років в’язниці.
23 серпня, 07:15
Війна
Українці вимагають: Не торгуватися українськими землями, не довіряти путіну та передовсім — повернути українських військовополонених.
15 серпня, 11:39
Політика
Протести проходили на грецьких островах і в портах материкової частини вздовж маршруту лайнера Crown Iris.
14 серпня, 21:26
Політика
Низка громадських організацій скликають акцію протесту перед зустріччю президента США Дональда Трампа та путіна.
12 серпня, 11:25