Диктатор Мадуро репресує освітян, які вимагають чесно зароблену платню

СВІТ
16 серпня, 20:56
Диктатор Мадуро репресує освітян, які вимагають чесно зароблену платню

Середмістя столиці Венесуели другий тиждень поспіль охоплено велелюдними протестами вчителів, чиї сім'ї опинилися на межі виживання.

Про це з епіцентру буремних подій у Каракасі повідомив один із провідних американських телеканалів "NBC News", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, чиновники з адміністрації диктатора-соціаліста Ніколаса Мадуро кілька місяців затримують виплати освітянам і відмовляються фінансувати школи з державного бюджету, посилаючися на... брак коштів.

«Зараз у нас навіть немає олівців, аби учні розпочали заняття у вересні. Ми – вчителі державних шкіл по всій Венесуелі планували використати свої щорічні бонуси, передбачені на відпустку, щоби купити уніформу дітям. Дехто очікував отримати $100 доларів, але уряд затримує навіть кревно зароблену зарплатню. Ми не в змозі платити за комунальні послуги, економимо на продуктах. Так далі жити не можна», – прокоментувала ситуацію вчителька молодших класів Флорена Дельґадо.

Подібні думки висловлюють і інші освітяни, котрі вийшли у центр Каракаса на протест, однак силовики систематично поливають їх сльозогінним газом і гумовими кулями, натякаючи, що режим Мадуро недоговороспроможний.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що шиїтський теократичний режим Ірану заборгували мільйони грошей вчителям.

Диктатор Мадуро репресує освітян, які вимагають чесно зароблену платню_1
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Демонстранти виступили проти зростання популізму та на підтримку України
31 жовтня, 18:10
Світ
Вони виступали проти постачання офіційним Іраном зброї на росію
19 жовтня, 10:40
Війна
У Хабаровську продовжуються акції протесту
15 жовтня, 15:45
Світ
Колись напозір стабільну шиїтську теократію, заснованої на хвилі революції 1979 року, все більше огортає внутрішній хаос і вуличні протести.
22 вересня, 07:00
Світ
У Ризі відбувся масовий пікет перед російським посольством проти терористичної діяльності військ агресора на українській території.
15 серпня, 19:23
Світ
Бізнес європейців на крові тисяч українців має бути припинений негайно, оскільки російський агресор продовжує поповнювати військовий бюджет.
08 серпня, 08:12