Диктатор Мадуро репресує освітян, які вимагають чесно зароблену платню

СВІТ
16.08.2022, 20:56
Диктатор Мадуро репресує освітян, які вимагають чесно зароблену платню

Середмістя столиці Венесуели другий тиждень поспіль охоплено велелюдними протестами вчителів, чиї сім'ї опинилися на межі виживання.

Про це з епіцентру буремних подій у Каракасі повідомив один із провідних американських телеканалів "NBC News", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, чиновники з адміністрації диктатора-соціаліста Ніколаса Мадуро кілька місяців затримують виплати освітянам і відмовляються фінансувати школи з державного бюджету, посилаючися на... брак коштів.

«Зараз у нас навіть немає олівців, аби учні розпочали заняття у вересні. Ми – вчителі державних шкіл по всій Венесуелі планували використати свої щорічні бонуси, передбачені на відпустку, щоби купити уніформу дітям. Дехто очікував отримати $100 доларів, але уряд затримує навіть кревно зароблену зарплатню. Ми не в змозі платити за комунальні послуги, економимо на продуктах. Так далі жити не можна», – прокоментувала ситуацію вчителька молодших класів Флорена Дельґадо.

Подібні думки висловлюють і інші освітяни, котрі вийшли у центр Каракаса на протест, однак силовики систематично поливають їх сльозогінним газом і гумовими кулями, натякаючи, що режим Мадуро недоговороспроможний.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що шиїтський теократичний режим Ірану заборгували мільйони грошей вчителям.

Диктатор Мадуро репресує освітян, які вимагають чесно зароблену платню_1
Читайте також:
Світ
Протестувальники закликають до припинення вогню в Газі.
11 листопада, 18:49
Новини
У той час, як сенатори та конґресмени захищають сіонізм, рядові працівники парламенту — це гуманісти. Бо життя цивільних важливе.
09 листопада, 18:19
Світ
Вже 3 листопада відбудеться перша акція протесту поблизу пункту пропуску Корчова. Організатори хочуть блокувати кордон два місяці.
29 жовтня, 22:01
Світ
Збирачі чаю у східноафриканській країні вимагають від власників плантацій прибрати машини, які позбавляють їх роботи й заробітку.
15 червня, 17:54
Політика
Приводом протестів стала смерть вагітної 33-річної Дороти у лікарні в Новому Тарзі
14 червня, 15:09
Світ
Протестуючі, серед іншого, вимагають арештувати Нетаньяху, Байдена та путіна
27 березня, 07:43