Для полтавських прокурорів комфорт понад усе

ПОЛТАВА
12 січня, 12:48
Для полтавських прокурорів комфорт понад усе

Прокурори Полтавщини не поділили між собою водонагрівачі, змушуючи колег "скидатися грошима  на ремонт".

Відповідну світлину інформаційній агенції "Останній Бастіон" надав співробітник відділу нагляду за додержанням законів ОВС при провадженні ОРД управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Полтавської області Дмитро Коваленко.

Такі вони, дива реформованої прокуратури: відремонтована будівля одна, а бойлери для вбиралень на кожному поверсі – різні.

Для полтавських прокурорів комфорт понад усе_1

Водночас як нам повідомив прокурор Дмитро Коваленко, подібні "перли" серед його колег не рідкість, але боротися з цим явищем немає кому, ймовірно за браком часу і бажання.

Сам же працівник прокуратури Полтавщини, у разі його кар'єрного росту та вивищення, пообіцяв викорінити системне знищення основ української державності, зокрема і серед правоохоронних органів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що запах великих грошей завжди вабив прокурорське нутро.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Політика
Після вибухів у селищі Новофедорівка неподалік міста Саки, з тимчасово окупованого Кримського півострова почали масово виїжджати росіяни.
12 серпня, 18:12
Війна
Тіла сотень загиблих російських окупантів і терористів на українських полях та в українських лісах продовжують гнити й розкладатися.
24 липня, 17:09
Світ
Ресурсна федерація московії продовжує здійснювати воєнну агресію проти України руками нечисленних корінних народів із глибинки.
19 липня, 18:41
Світ
Велетенську морську істоту з глибин Тихого океану виловили в акваторії неподалік прикордонного з Перу чилійського міста Аріка.
17 липня, 20:24
Полтава
Добрими намірами вистелена дорога до пекла, а надто, коли її вистилають українські антикорупційні громадські діячі під час відвідин Європи.
02 липня, 19:33
Світ
Для колишнього лідера Естонії Тоомаса Гендріка Ілвеса постать прем'єр-міністра Грузії Іраклі Ґарібашвілі символізує "справжній совок".
24 червня, 17:01