Добровольцям «Правого сектору» видали посвідчення УБД

ВІЙНА
15.06.2021, 12:04
Добровольцям «Правого сектору» видали посвідчення УБД

Чиновники міністерства у справах ветеранів таки розгледіли у бійцях Добровольчого Українського Корпусу учасників бойових дій.

Днями захисникам України вручили відповідні посвідчення, відзвітували на офіційному сайті Національно-визвольного руху "Правий сектор".

На заході були присутні не тільки представники командування ДУК ПС і рядові бійці, але й заступник голови директорату профільного міністерства з питання надання статусів і соціальних ґарантій Руслан Кучук.

У "Правому секторі" наголошують, що добровольці, котрі воюють не у лавах ЗСУ чи НГУ, часто є невизнаними перед законом, а відтак не можуть отримати статусу учасника бойових дій.

«Ми постійно працюємо над тим, щоби допомогти бійцям-добровольцям оформити відповідні статуси УБД, на які вони більш ніж заслуговують. Я щиро рада за кожного з бійців ДУК ПС, яким надано статус УБД, але щоразу засмучує те, що для добровольців можливо це зробити лише за період дії АТО. За період ООС — ні. Мене часто запитують, в чому ж справа?! А річ у тому, що ступор за внесенням правок до "Закону про ООС", де навмисно не вказано в переліку категорій учасників "...залучених осіб", як у "Законі про АТО". Немає на те політичної волі, а значить не вноситься й правка», — прокоментувала ситуацію голова вишкільного відділу Головного Штабу і речник ДУК ПС Дана Виноградова.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у "Правому секторі" зняли фільм про добровольця "Казаха" – етнічного німця, котрий поліг за Україну.

Добровольцям «Правого сектору» видали посвідчення УБД_1
Читайте також:
Інформаційна аґенція "Останній Бастіон" звертається до читачів і просить максимального розголосу.
16.12.2021, 12:26
Бо 8-й рік стабільно триває війна, яку вперто не хоче помічати пристойний сегмент суспільства.
25.08.2021, 16:21
16 воїнів із лав 1 Окремої штурмової роти Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" визнані державою учасниками бойових дій.
10.07.2021, 13:34
Підрозділ ДУК ПС отаборився між хвостом розбомбленої вулиці та мисом лісосмуги. За спинами були дерева з налитими та дзвінкими бруньками.
01.05.2021, 19:13
Наріжний кут Авдіївки обрамлено перехрестям на Ясинуватському переїзді. Тут джгут дороги перекинуто через занедбані колії у старе місто...
17.04.2021, 13:34
Повертаємо читача до реалій буденного життя наших захисників у сплюндрованих московськими орками степах Донеччини.
14.04.2021, 09:48