Добровольцям «Правого сектору» видали посвідчення УБД

ВІЙНА
15.06.2021, 12:04
Добровольцям «Правого сектору» видали посвідчення УБД

Чиновники міністерства у справах ветеранів таки розгледіли у бійцях Добровольчого Українського Корпусу учасників бойових дій.

Днями захисникам України вручили відповідні посвідчення, відзвітували на офіційному сайті Національно-визвольного руху "Правий сектор".

На заході були присутні не тільки представники командування ДУК ПС і рядові бійці, але й заступник голови директорату профільного міністерства з питання надання статусів і соціальних ґарантій Руслан Кучук.

У "Правому секторі" наголошують, що добровольці, котрі воюють не у лавах ЗСУ чи НГУ, часто є невизнаними перед законом, а відтак не можуть отримати статусу учасника бойових дій.

«Ми постійно працюємо над тим, щоби допомогти бійцям-добровольцям оформити відповідні статуси УБД, на які вони більш ніж заслуговують. Я щиро рада за кожного з бійців ДУК ПС, яким надано статус УБД, але щоразу засмучує те, що для добровольців можливо це зробити лише за період дії АТО. За період ООС — ні. Мене часто запитують, в чому ж справа?! А річ у тому, що ступор за внесенням правок до "Закону про ООС", де навмисно не вказано в переліку категорій учасників "...залучених осіб", як у "Законі про АТО". Немає на те політичної волі, а значить не вноситься й правка», — прокоментувала ситуацію голова вишкільного відділу Головного Штабу і речник ДУК ПС Дана Виноградова.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у "Правому секторі" зняли фільм про добровольця "Казаха" – етнічного німця, котрий поліг за Україну.

Добровольцям «Правого сектору» видали посвідчення УБД_1
Читайте також:
Війна
Підрозділ "вовків" Героя України Дмитра Коцюбайла (відомого на псевдо "Да Вінчі") захопив у російських окупантів справну бронетехніку.
22 травня, 20:43
Війна
Лиш той, хто борець, той здобуває світ... Доведено українськими захисниками на передовій!
15 травня, 17:01
Опінії
Щодня ми знищуємо ворога. І це буде продовжуватися допоки останнього російського окупанта не вивезуть у чорному мішку додому!
01 травня, 11:13
Війна
Ми робитимемо свою роботу до переможного кінця! Інакше не буде.
12 квітня, 17:35
Опінії
1 Окрема штурмова рота Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" не припиняє смалити орків на Донеччині.
31 березня, 09:24
Опінії
Десь посеред буремного Донецького степу лунає гучний постріл. Другий. П'ятий у ціль. Ворога знищено...
23 березня, 15:41