Екоактивісти Фінляндії вимагають відмовитися від палива з РФ

СВІТ
08 серпня, 08:12
Екоактивісти Фінляндії вимагають відмовитися від палива з РФ
Фото: Twitter

Бізнес європейців на крові тисяч українців має бути припинений негайно, оскільки російський агресор продовжує поповнювати військовий бюджет.

Із такою заявою виступила провідна природозахисна організація Фінляндії "Elokapina", чиї представники заблокували автозаправні станції корпорації "Teboil", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Екоактивісти, відомі своїми радикальними діями та тиском на політиків, вимагають невідкладно відмовитися від російського палива, бо плата за це дуже висока.

«Ми свідомо влаштували демонстрацію на кількох АЗС у Гельсинкі з єдиною метою – Фінляндія повинна перестати купувати ресурси та копалини з РФ, яка є країною-агресором. Аби довести свою рішучість, наші активісти прив'язали себе до бензоколонок корпорації "Teboil", що торгує російським паливом. Ми вимагаємо припинити цю ганьбу», – повідомили в організації "Elokapina".

Окремо слід додати, що станом на тепер парламент Фінляндської республіки розглядає громадську ініціативу щодо заборони видачі туристичних віз для громадян росії; про повне згортання торгівлі на крові українців поки не йдеться.

А проте, нагадуємо читачам, що ресурсна федерація Московії таки знайшла спосіб обходу нафтового ембарго, допоміг Єгипет.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Колись напозір стабільну шиїтську теократію, заснованої на хвилі революції 1979 року, все більше огортає внутрішній хаос і вуличні протести.
22 вересня, 07:00
Світ
Середмістя столиці Венесуели другий тиждень поспіль охоплено велелюдними протестами вчителів, чиї сім'ї опинилися на межі виживання.
16 серпня, 20:56
Світ
У Ризі відбувся масовий пікет перед російським посольством проти терористичної діяльності військ агресора на українській території.
15 серпня, 19:23
Світ
В одному із найдотаційніших і малонаселених північних регіонів РФ спалахнули протести через знищення підприємливими ділками екосистем.
22 липня, 17:51
Світ
Ташкент усе ж пішов va banque у питанні остаточного згортання багаторічного автономного статусу Республіки Каракалпакстан.
02 липня, 16:00
Світ
Природозахисники Фінляндської республіки вийшли на протест задля недопущення вивантаження російського вугілля у порту Ганко.
13 квітня, 18:32