Екоактивісти Фінляндії вимагають відмовитися від палива з РФ

СВІТ
08.08.2022, 08:12
Екоактивісти Фінляндії вимагають відмовитися від палива з РФ
Фото: Twitter

Бізнес європейців на крові тисяч українців має бути припинений негайно, оскільки російський агресор продовжує поповнювати військовий бюджет.

Із такою заявою виступила провідна природозахисна організація Фінляндії "Elokapina", чиї представники заблокували автозаправні станції корпорації "Teboil", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Екоактивісти, відомі своїми радикальними діями та тиском на політиків, вимагають невідкладно відмовитися від російського палива, бо плата за це дуже висока.

«Ми свідомо влаштували демонстрацію на кількох АЗС у Гельсинкі з єдиною метою – Фінляндія повинна перестати купувати ресурси та копалини з РФ, яка є країною-агресором. Аби довести свою рішучість, наші активісти прив'язали себе до бензоколонок корпорації "Teboil", що торгує російським паливом. Ми вимагаємо припинити цю ганьбу», – повідомили в організації "Elokapina".

Окремо слід додати, що станом на тепер парламент Фінляндської республіки розглядає громадську ініціативу щодо заборони видачі туристичних віз для громадян росії; про повне згортання торгівлі на крові українців поки не йдеться.

А проте, нагадуємо читачам, що ресурсна федерація Московії таки знайшла спосіб обходу нафтового ембарго, допоміг Єгипет.

Читайте також:
Світ
Протестувальники закликають до припинення вогню в Газі.
11 листопада, 18:49
Новини
У той час, як сенатори та конґресмени захищають сіонізм, рядові працівники парламенту — це гуманісти. Бо життя цивільних важливе.
09 листопада, 18:19
Світ
Вже 3 листопада відбудеться перша акція протесту поблизу пункту пропуску Корчова. Організатори хочуть блокувати кордон два місяці.
29 жовтня, 22:01
Світ
Збирачі чаю у східноафриканській країні вимагають від власників плантацій прибрати машини, які позбавляють їх роботи й заробітку.
15 червня, 17:54
Політика
Приводом протестів стала смерть вагітної 33-річної Дороти у лікарні в Новому Тарзі
14 червня, 15:09
Світ
Протестуючі, серед іншого, вимагають арештувати Нетаньяху, Байдена та путіна
27 березня, 07:43