Ексміністр оборони Фінляндії: вступ до НАТО – нагальна потреба всіх сусідів РФ

СВІТ
01 січня, 08:59
Ексміністр оборони Фінляндії: вступ до НАТО – нагальна потреба всіх сусідів РФ
Фото: Verkkouutiset

Фінляндська влада мусить або провести загальнонаціональний плебісцит щодо вступу до НАТО, або відверто сказати, що прислужує Кремлю.

Таку думку в інтерв'ю виданню "Keski-Pohjanmaa" озвучив колишній міністр оборони північноєвропейської країни Юссі Нійністьо, інформує агенція "Останній Бастіон".

Він переконаний, що багаторічна агресія Москви проти Києва відкрила справжню "скриньку Пандори", всередині якої знаходиться нагальна потреба нейтральних держав обирати на чий бік приставати та до якого військово-політичного блоку входити.

«Згадаймо Карла фон Клавзевітца: війна – це продовження політики іншими способами. Отже те, як брудно поводиться з Україною РФ, – це та сама політика, тільки з кров'ю й тисячами жертв. Я не буду пророком, якщо скажу прописну істину: найбільшим викликом для національної безпеки Фінляндії є РФ. Так історично склалося... Ми багато років визначали свою зовнішню політику, озираючися на Кремль, але визнаймо, цьому настав кінець. Фінляндія хоче миру, але у будь-яку мить може розпочати приготування до війни», – зазначив ексміністр.

Також Юссі Нійністьо додав, питання вступу його країни до Північноатлантичного альянсу відверто заполітизували, щоби задобрити агресора зі Сходу, проте очевидно, Фінляндія більше не палає бажанням лишатися позаблоковою і нейтральною.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що напередодні нового 2022 року Швеція підвищила рівень боєготовності через агресію Московії проти України.

Автор : Денис Ковальов
Читайте також:
Світ
Загалом до карїни мають прибути 1700 військових США
04 лютого, 19:05
Світ
ВПС Норвегії вперше підняли новітні винищувачі F-35
03 лютого, 17:35
Світ
Це переміщення військ не має відношення до 8,5 тис. військовослужбовців, готових до перекидання в Європу
02 лютого, 20:25
Світ
Це відбувається на тлі зростаючої загрози в Чорному морі
20 січня, 18:08
Світ
Аналітики стратегічного дослідницького інституту США занепокоєнні нерішучістю Білого дому у перемовинах із путінським режимом.
17 січня, 11:40
Світ
Обидві палати американського парламенту узгодили пакет санкцій особисто проти Владіміра Путіна і низки держслужбовців РФ.
13 січня, 10:06