Ексочільник МВС Захарченко прибув на окуповані території, – СтратКом ЗСУ

ПОЛІТИКА
19 липня, 17:50
Ексочільник МВС Захарченко прибув на окуповані території, – СтратКом ЗСУ
Фото: iPress.ua

Міністр каральних силових органів часів президенства Віктора Януковича завітав до тимчасово окупованої росіянами Луганської області.

Такі відомості оприлюднили на офіційному Telegram-каналі Управління стратегічних комунікацій Збройних Сил України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що Віталій Захарченко прибув до захопленого московитами Лисичанська з метою формування добровольчих батальйонів для війни проти своєї колишньої батьківщини.

«У зв'язку з великою кількістю санітарних і безповоротних втрат, а також великої кількості військовослужбовців, які відмовляються від виконання завдань збройної агресії РФ, в одному з полків 90 Таманської дивізії помічено гостра нестача особового складу. Також, відомі факти, що після боїв під Лисичанськом та Білогорівкою до місць відновлення боєздатності виведено чергову бригаду 41-А Центрального військового округу. Бригада зазнала втрат особового складу та ОВТ, солдати відмовляються повертатися на бойові позиції.

Одночасно з цим на росії продовжуються спроби поповнення втрат у нетрадиційний спосіб. Силами Західного і Південного військових округів ЗС РФ розпочато формування підрозділів за регіональним принципом. Планується створити аж 33 підрозділи резерву шляхом призову з запасу та укладання короткострокових контрактів з подальшим направленням в Україну. До початку серпня передбачено набрати близько 3500 осіб. Саме з цією метою, колишній міністр МВС України Захарченко прибув у місто з метою формування добровольчих батальйонів для війни в Україні», – прокоментували у СтратКомі ЗСУ.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що здичавіла ресурсна федерація Московії не бажає визнати свою поразку на всіх рівнях і осатаніло марить винищити нас із вами.

Читайте також:
Війна
Як зустрічали депутата-колаборанта опзж із СІЗО
09 серпня, 16:22
Війна
Депутат від партії Зеленського Ковальов змушує фермерів сплачувати податки за законами рф
06 серпня, 18:35
Війна
Заступник голови окупаційної адміністрації міста Віталій Гура госпіталізований
06 серпня, 14:45
Кримінал
Він хотів очолити окупаційну адміністрацію в разі захоплення Черкащини
03 серпня, 15:18
Кримінал
Суддя не повірив у щире каяття колаборанта та відмовився затверджувати "угоду з прокурором"
02 серпня, 13:55
Війна
Андрій Туз передав окупантам список українських патріотів Енергодара
24 червня, 10:55