Експрезидентка Естонії спонсорує українські ЗМІ

СВІТ
10.07.2022, 17:09
Експрезидентка Естонії спонсорує українські ЗМІ

Серед вітчизняних медіа, на чий рахунок Фонд Керсті Кальюлайд перерахував тисячі євро, вказано і ресурси мільйонера Томаша Фіали.

Такі відомості оприлюднила пресслужба експрезидента на офіційному сайті неурядової благодійної естонської організації, інформує агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що починаючи з 24 лютого цього року Керсті Кальюлайд зібрала і передала  €249 тисяч грошової підтримки (за документами, "добровільних пожертвувань" – прим. ред.) на потреби незалежних ЗМІ України.

Найбільше коштів із вищенаведеної суми (приблизно по €30 тисяч – прим. ред.) отримали наступні видання: "Українська правда", російськомовне "Новое время", "Рубрика" та англійськомовне "Kyiv Independent".

Прикметно, що до переліку не потрапили менші та регіональні українські ЗМІ, які жевріють за кошти незаможних власників-журналістів, а іноді й читачів, на відміну від великих медіаресурсів, редакційну політику яких визначають олігархи.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що поки українські воїни чекають на озброєння від західних партнерів, естонські волонтери не припиняють постачати на фронт інше спорядження.

Читайте також:
Політика
Ці самозвані «ліберали» завжди там, де пайка і корито. Вистачить глянути, хто обсів нині всі бюджетні та інші «культурні» фонди в Україні.
06 березня, 20:22
Опінії
Треба, щоби глава держави Андрій Борисович Єрмак (нехай святиться ім’я Його!) відправив на фронт Шабуніна, Лємєнова та Жернакова
08 лютого, 15:35
Кримінал
Віталія Шабунін був зарахований до особового складу військової частини, але військову службу не проходив.
16.12.2023, 07:25
Політика
Очевидне для багатьох притомних людей, тобто те, про що неодноразово говорилося і писалося, нарешті почало доходити до широкого загалу.
05.08.2022, 19:56
Політика
Тбілісі планує завершити процес євроатлантичної інтеґрації попри намагання окремих громадян Грузії протистояти цьому.
09.07.2021, 13:32
Політика
Вітчизняні соросята так і не змогли домовитися між собою й визначити ґенеральну лінію партії.
07.06.2021, 12:56