Ерзянські партизани спалили автівку ґауляйтера у Мордовії

ВІЙНА
15 червня, 20:19
Ерзянські партизани спалили автівку ґауляйтера у Мордовії
Фото: Vandy

Прокремлівська маріонетка, який тимчасового виконує роль районного голови, тепер бігатиме пішки разом зі своїм каґалом.

Усе через те, що підпільники Ерзянського національного руху погралися з вогнем поруч із транспортним засобом у Зубово-Полянському районі Республіки Мордовія.

Такі відомості передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням безпосередньо на партизанів, які побажали залишитися неназваними задля власної безпеки.

Як вдалося з'ясувати, підпал позашляховика "Nissan 4x4" свідомо здійснено ерзянським рухом опору у ніч проти 15 червня, власником виявився ґауляйтер, який планував замість вимираючого села спорудити сміттєзвалище.

«Ми й надалі знищуватимемо майно продажних чиновників, суддів та прокурорів! На наших очах розкрадається і перетворюється на сміттєву пустелю наша батьківщина – Ерзянь Мастор. Брехливі та продажні чиновники, судді, прокурори та менти, призначені Москвою грабувати наші землі та наших людей, не мають ні сорому, ні совісті, не знають заходів у своїй жадібності та злочинності. Помста вогнем очисть нашу Батьківщину від зрадників і окупантів», – попередили партизани.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" вкотре інформує читачів про те, що корінні народи ресурсної федерації московії не бажають надалі перебувати у складі недоімперії, тому активно гуртують самостійників.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Війна
На тимчасово окупованому росіянами півострові активно діє українське підпілля. Вже скоро у ворога під ногами палатиме кримська земля.
15 листопада, 20:29
Війна
Ліквідовані колаборанти брали участь у розслідуванні діяльності українських диверсантів та загадкових вбивств військових.
13 листопада, 13:08
Війна
Окупанти зберігають корабельні ракети на базі поблизу морської бухти у горах. Скільки лишилося смертоносних боєголовок — невідомо.
01 листопада, 07:48
Війна
У тимчасово окупованій Херсонській області вибухнув легковий транспортний засіб зі співробітниками ФСБ і ЗС РФ.
08 вересня, 19:04
Війна
Російським окупантам і терористам ніколи не були раді в Україні, адже чужинці завжди приносили з собою поневолення, ґвалт і смерті.
30 серпня, 18:54
Війна
Сама земля тимчасово окупованого українського Півдня палає під ногами загарбників і терористів із РФ, промовляючи помстою за злочини.
24 квітня, 21:18