Фіно-угри (поки що) Росії розпочали стихійний протест

СВІТ
01.06.2023, 17:58
Фіно-угри (поки що) Росії розпочали стихійний протест
Фото: Останній Бастіон

На теренах кількох суб'єктів ресурсної федерації московії триває "тиха війна" незгідних із кремлівським диктаторським режимом.

Про це кореспонденту інформаційної агенції "Останній Бастіон" безпосердньо повідомив представник підпільного руху "Suur-Suomen Sotilaat: Itämereltä Uraliin".

За його словами, неназвані з метою безпеки фіно-угорські партизани з народів мокша, меря, марі, карелів і вепсів днями провели вуличні рейди на теренах своїх республік.

Так, з'ясувалося, що у Карелії, Мордовії, Марій-Ел, а також Московській, Тамбовській та Вологодській областях розклеїли агітаційні листівки із закликом до повстання.

Водночас у Ярославській і Костромській областях учасники фіно-угорського підпілля наважилися підпалити районні військові комісаріати, уникнувши потрапляння до рук чекістів.

Насамкінець "Останній Бастіон" вважає за потрібне порадити представникам корінних народів поки що РФ не бавитися в агітпроп, а переймати досвід кримськотатарських партизан, влаштуючи диверсії.

Фіно-угри (поки що) Росії розпочали стихійний протест_1
Фіно-угри (поки що) Росії розпочали стихійний протест_3
Фіно-угри (поки що) Росії розпочали стихійний протест_5
Читайте також:
Світ
Нащадки поневоленого московитами у XIX столітті кавказького народу мають нагоду повстати проти окупантів. Чи скористаються вони шансом?
17 квітня, 14:45
Війна
Відверта правда про мобілізацію, чому справжньої битви за Київ ще не було, як тил зрадив військових і чому росія не збирається зупинятися ?
08 квітня, 18:17
Історія
Вони були зовсім юними. Галині і Марії – лишень 18 літ, Наді – 24. Їм би жити, любити, дітей ростити! Ворог змусив їх взятися за зброю.
01 квітня, 15:38
Опінії
Нам всім потрібно більше потужної далекобійної високоточної зброї…
19 березня, 18:33
Війна
Воїн 67 ОМБр ДУК Валентин Крижановський розповів про нелегкий життєвий вибір, недостатнє забезпечення армії та волонтерську допомогу
16 березня, 17:25
Опінії
Свобода тільки тоді чогось варта, коли вона завойована кров'ю.
13 березня, 15:17