Фіно-угри (поки що) Росії розпочали стихійний протест

СВІТ
01.06.2023, 17:58
Фіно-угри (поки що) Росії розпочали стихійний протест
Фото: Останній Бастіон

На теренах кількох суб'єктів ресурсної федерації московії триває "тиха війна" незгідних із кремлівським диктаторським режимом.

Про це кореспонденту інформаційної агенції "Останній Бастіон" безпосердньо повідомив представник підпільного руху "Suur-Suomen Sotilaat: Itämereltä Uraliin".

За його словами, неназвані з метою безпеки фіно-угорські партизани з народів мокша, меря, марі, карелів і вепсів днями провели вуличні рейди на теренах своїх республік.

Так, з'ясувалося, що у Карелії, Мордовії, Марій-Ел, а також Московській, Тамбовській та Вологодській областях розклеїли агітаційні листівки із закликом до повстання.

Водночас у Ярославській і Костромській областях учасники фіно-угорського підпілля наважилися підпалити районні військові комісаріати, уникнувши потрапляння до рук чекістів.

Насамкінець "Останній Бастіон" вважає за потрібне порадити представникам корінних народів поки що РФ не бавитися в агітпроп, а переймати досвід кримськотатарських партизан, влаштуючи диверсії.

Фіно-угри (поки що) Росії розпочали стихійний протест_1
Фіно-угри (поки що) Росії розпочали стихійний протест_3
Фіно-угри (поки що) Росії розпочали стихійний протест_5
Читайте також:
Політика
Не за це мій батько загинув на війні.
23 липня, 18:32
Опінії
Я вірю в Україну, яка нарешті постане з руїн війни: сильна, суб’єктна, національна держава і країна вільних людей!
20 липня, 20:08
Опінії
Україні треба міняти критерії успіху.
14 липня, 12:28
Історія
«Волі не дають — її треба здобути, влади не дарують — її треба забрати силою у ворога» — Ярослав Стецько.
01 липня, 13:05