Фіно-угри (поки що) Росії розпочали стихійний протест

СВІТ
01 червня, 17:58
Фіно-угри (поки що) Росії розпочали стихійний протест
Фото: Останній Бастіон

На теренах кількох суб'єктів ресурсної федерації московії триває "тиха війна" незгідних із кремлівським диктаторським режимом.

Про це кореспонденту інформаційної агенції "Останній Бастіон" безпосердньо повідомив представник підпільного руху "Suur-Suomen Sotilaat: Itämereltä Uraliin".

За його словами, неназвані з метою безпеки фіно-угорські партизани з народів мокша, меря, марі, карелів і вепсів днями провели вуличні рейди на теренах своїх республік.

Так, з'ясувалося, що у Карелії, Мордовії, Марій-Ел, а також Московській, Тамбовській та Вологодській областях розклеїли агітаційні листівки із закликом до повстання.

Водночас у Ярославській і Костромській областях учасники фіно-угорського підпілля наважилися підпалити районні військові комісаріати, уникнувши потрапляння до рук чекістів.

Насамкінець "Останній Бастіон" вважає за потрібне порадити представникам корінних народів поки що РФ не бавитися в агітпроп, а переймати досвід кримськотатарських партизан, влаштуючи диверсії.

Фіно-угри (поки що) Росії розпочали стихійний протест_1
Фіно-угри (поки що) Росії розпочали стихійний протест_3
Фіно-угри (поки що) Росії розпочали стихійний протест_5
Читайте також:
Війна
Наші полеглі Герої не хочуть, щоби ми сиділи та плакали. Вони хочуть, щоби ми перемогли та святкували перемогу разом, згадуючи їхній Чин.
вчора, 18:13
Блоги
У цих боях загинуло, на жаль, багато справжніх героїв та патріотів України
17 вересня, 10:09
Війна
Захід уперто не хоче зрозуміти й усвідомити: довоєнний світовий порядок змінився на завжди, і так, як було до 24.II.2022, – ніколи не буде.
14 вересня, 16:30
Війна
Попри всі спроби Москви знищити у зародку національно-визвольний рух поневолених і окупованих народів підпілля активізується.
12 вересня, 20:28
Політика
Після 24.II.2022 міжнародний рух за мир, особливо у Старому світі, постав перед викликом, який кинула всім нам ресурсна федерація московії.
08 вересня, 18:35
Історія
6.IX.1991 над містом Грозний замайорів ічкерійський стяг, а генерал авіації Джохар Дудаєв очолив визвольну боротьбу проти осатанілої Москви.
06 вересня, 18:35