Естонія першою з країн ЄС спрямує гроші російських олігархів в Україну

СВІТ
28.06.2023, 18:26
Естонія першою з країн ЄС спрямує гроші російських олігархів в Україну
Фото: Twitter

Таллінн укотре доводить, що був, є і залишається не просто надійним партнером, а справжнім другом і міцним союзником Києва.

Свідченням є заява міністра закордонних справ Естонської республіки Марґуса Цахкни, зроблена нині (28.VI.) у Люксембурзі, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Урядовець балтійської країни повідомив, що влада у Таллінні розпродасть заарештовані активи громадян РФ, а вторговані кошти спрямують на допомогу Україні.

«Естонія розробила систему, як можна використовувати заморожені активи. Можу відповідально заявити, що вже незабаром її буде представлено іншим країнам Європейського союзу. Сподіваюся, що систему буде впроваджено по всій Європі, а не тільки в Естонії», – прокоментував ситуацію  Марґус Цахкна.

Також про плани використовувати заморожені активи російських олігархів для післявоєнного відновлення зруйнованої окупантами України заявив уряд Великої Британії.

Крім того, медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати, що теперішній очільник МЗС Естонії певен, Україна має виграти війну і вона її виграє.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Прорубана Пєтром I хвіртка насправді не була чимось новим для колишнього ординського улусу. Погляди на Захід у Кремлі виношували й раніше.
25 січня, 07:19
Опінії
Чому колективний Захід не вивчив урок?
06 січня, 14:37
Війна
Західні партнери України ще не усвідомили, в якій ситуації перебуває планета після 24.II.2022. Третя світова війна не прогноз, а дійсність.
26.12.2023, 19:21
Світ
Дарма, що ізраїльський режим не дослухається до порад із латиноамериканської держави. Бо президент Наїб Букеле — етнічний палестинець.
24.12.2023, 07:59
Світ
Брудні гроші не пахнуть. Це доведено продажними західними політиками, депутатами та чиновниками, які служать Москві та Пекіну.
17.12.2023, 11:15
Опінії
Віктор Орбан продовжує як вуж на пательні вимагати свого. Цей цинічний лицемір ще поп'є з України крові за завданням Кремля.
17.12.2023, 09:33