Естонія першою з країн ЄС спрямує гроші російських олігархів в Україну

СВІТ
28.06.2023, 18:26
Естонія першою з країн ЄС спрямує гроші російських олігархів в Україну
Фото: Twitter

Таллінн укотре доводить, що був, є і залишається не просто надійним партнером, а справжнім другом і міцним союзником Києва.

Свідченням є заява міністра закордонних справ Естонської республіки Марґуса Цахкни, зроблена нині (28.VI.) у Люксембурзі, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Урядовець балтійської країни повідомив, що влада у Таллінні розпродасть заарештовані активи громадян РФ, а вторговані кошти спрямують на допомогу Україні.

«Естонія розробила систему, як можна використовувати заморожені активи. Можу відповідально заявити, що вже незабаром її буде представлено іншим країнам Європейського союзу. Сподіваюся, що систему буде впроваджено по всій Європі, а не тільки в Естонії», – прокоментував ситуацію  Марґус Цахкна.

Також про плани використовувати заморожені активи російських олігархів для післявоєнного відновлення зруйнованої окупантами України заявив уряд Великої Британії.

Крім того, медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати, що теперішній очільник МЗС Естонії певен, Україна має виграти війну і вона її виграє.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Він висловив надію, що ситуація не переросте у ширший регіональний конфлікт.
09 травня, 09:31
Політика
У Кремлі стартували переговори між російським диктатором владіміром путіним і лідером КНР Сі Цзіньпіном
08 травня, 11:16
Опінії
Саудівська Аравія відмовилась скорочувати видобуток нафти. Чому це важливо – і які наслідки для росії?
03 травня, 11:41
Політика
47-й президент США ставиться до країн як до боржників. Але війна і спротив зовнішній агресії не може вестися як підприємництво.
29 квітня, 16:04
Політика
Після церемонії поховання можуть відбутися подальші переговори
26 квітня, 12:18
Економіка
Мінторгівлі США оголосило про плани запровадити мита до 3521% на імпорт сонячних панелей із: Камбоджі, Таїланду, Малайзії та В'єтнаму.
22 квітня, 17:47