Фільмуєш позиції Сил оборони України? – Відсидиш до 12 років за ґратами

КРИМІНАЛ
24 березня, 21:42
Фільмуєш позиції Сил оборони України? – Відсидиш до 12 років за ґратами

В Україні запровадили кримінальну відповідальність за фото- і відеозйомку переміщень військовослужбовців, зброї та техніки.

Санкція статті передбачає покарання від 3 до 12 років позбавлення волі, поінформували у пресслужбі вітчизняного Міністерства внутрішніх справ.

Зазначається, що ухвалений Верховною Радою законопроєкт №7189 доповнює чинний Кримінальний кодекс статтею 114-2:

  1. Несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану. Передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.
  2. За поширення інформації про переміщення, рух або розташування Збройних Сил України чи військових формувань, за можливості їх ідентифікації на місцевості, якщо така інформація не розміщувалася у відкритому доступі Генеральним штабом Збройних Сил України, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану, передбачено позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.
  3. Позбавленням волі на строк від 8 до 12 років караються вищезазначені дії, вчинені за попередньою змовою групою осіб або з метою надання такої інформації державі-агресору, або якщо вони спричинили тяжкі наслідки.

Закликаємо громадян поставитися з цілковитою серйозністю до запроваджених змін, адже розсекречення позицій, техніки та зброї наших захисників робить їх "гарною мішенню" для ворогів.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", поплічник Віктора Януковича – українофоб Андрій Портнов – поїхав консультувати Іллю Киву, бо в Україні на них чекає народний суд.

Читайте також:
Війна
Чи буде відповідати за ухилення від служби в ЗСУ Зеленський, питання риторичне
06 квітня, 10:55
Світ
Історична перемога, над якою італійські та міжнародні зоозахисники працювали багато років.
24.12.2021, 14:03
Війна
Тексти відповідних проектів оприлюднені на сайті парламенту
21.12.2021, 09:11
Війна
Ці літаки порушили порядок в’їзду та виїзду на тимчасово окуповану територію України.
06.12.2021, 17:06
Кримінал
Детективи НАБУ вимагали від суду взяти Труханова під варту.
11.10.2021, 16:29
Політика
Крисін причетний до вбивства журналіста та викрадення і катування учасника “Автомайдану”.
23.09.2021, 15:18