Фільмуєш позиції Сил оборони України? – Відсидиш до 12 років за ґратами

КРИМІНАЛ
24.03.2022, 21:42
Фільмуєш позиції Сил оборони України? – Відсидиш до 12 років за ґратами

В Україні запровадили кримінальну відповідальність за фото- і відеозйомку переміщень військовослужбовців, зброї та техніки.

Санкція статті передбачає покарання від 3 до 12 років позбавлення волі, поінформували у пресслужбі вітчизняного Міністерства внутрішніх справ.

Зазначається, що ухвалений Верховною Радою законопроєкт №7189 доповнює чинний Кримінальний кодекс статтею 114-2:

  1. Несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану. Передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.
  2. За поширення інформації про переміщення, рух або розташування Збройних Сил України чи військових формувань, за можливості їх ідентифікації на місцевості, якщо така інформація не розміщувалася у відкритому доступі Генеральним штабом Збройних Сил України, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану, передбачено позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.
  3. Позбавленням волі на строк від 8 до 12 років караються вищезазначені дії, вчинені за попередньою змовою групою осіб або з метою надання такої інформації державі-агресору, або якщо вони спричинили тяжкі наслідки.

Закликаємо громадян поставитися з цілковитою серйозністю до запроваджених змін, адже розсекречення позицій, техніки та зброї наших захисників робить їх "гарною мішенню" для ворогів.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", поплічник Віктора Януковича – українофоб Андрій Портнов – поїхав консультувати Іллю Киву, бо в Україні на них чекає народний суд.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Відповідний законопроєкт розроблено для доповнення Кримінального кодексу України статтею 374-1. Певно, слуг Феміди очікують кадрові чистки.
26.10.2023, 17:37
Політика
«Слуги народу», уламки забороненої ОПЗЖ, «Голос» і «Довіра» синхронно виступили проти української нації. Обранцям ближче власна кишеня.
17.10.2023, 17:42
Політика
Попри небажання Зеленського і Єрмака, ЄС і США допомогли Україні підписати закон про декларування.
10.10.2023, 12:15
Економіка
Ай, да Володька Зеленський, переграв усіх, не тільки відвертих критиків, але, що найголовніше, власних урядовців-профанів.
01.06.2023, 17:09
Опінії
Держава відокремила себе від громадян і насаджує хибну модель примусових і обмежувальних взаємовідносин. Це небезпечно під час війни.
13.05.2023, 17:01
Політика
Російський диктаторський режим невдовзі остаточно опиниться серед міжнародних ізгоїв, як Північна Корея, через терор проти України.
21.12.2022, 16:51