Фінляндія постачатиме в Україну більше оборонної техніки

СВІТ
24.03.2022, 19:16
Фінляндія постачатиме в Україну більше оборонної техніки
Фото: Twitter

Влада Фінляндської республіки нарешті визначилася з власною позицією у російсько-українській війні – Гельсинкі підтримує Київ.

Свідченням цього рішення президента Саулі Нійністьо за пропозицією уряду спрямувати в Україні більше оборонної допомоги.

Такі відомості 24 березня оприлюднила пресслужба на сайті профільного міністерства, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що фінляндська влада має меті забезпечити покращення (зміцнення – прим. ред.) поточної обороноздатності України.

«Для того, щоби наша допомога досягла місця призначення, всі деталі щодо її вмісту і способу постачань оприлюднюватися не будуть. Рішення про надання допомоги Україні не поставить під загрозу нашу власну національну обороноздатність», – прокоментували ситуацію у пресслужбі міноборони Фінляндії.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Москва слізно благає Пекін негайно допомогти завоювати Україну, але відповіді поки немає.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
У разі цілковитої невдачі на полі бою у Бахмуті, Кремль застосує "Молдовську карту". Ситуація ж у Кишиневі загострюється щодня...
вчора, 20:28
Опінії
Процес взаємоінтеграції Румунії та Молдови неспішно йде. Це може відбутися за зразком поглинання Західною Німеччиною (ФРН) Східної (НДР).
04 березня, 19:54
Опінії
Нині існує реальна загроза вчинення російськими агентами терактів і захоплення державних установ у Кишиневі. "П'ята колона" чекає наказу.
14 лютого, 17:42
Світ
Цієї весни у Суомі відбудуться парламентські вибори, а вже за рік – президентські, на яких РФ має намір висунути своїх агентів впливу.
30 січня, 06:00
Світ
У Ризі вирують справжні шпигунські пристрасті через діяльність одного парламентаря. Виявилося, чоловік публічно висловлює тези Кремля.
25.12.2022, 17:01
Політика
Через зміну регіонального лідера на місце РФ прийдуть Україна і Польща. Союз Києва і Варшави не несе загрози існування для наших сусідів.
18.12.2022, 06:00