Фінляндія постачатиме в Україну більше оборонної техніки

СВІТ
24 березня, 19:16
Фінляндія постачатиме в Україну більше оборонної техніки
Фото: Twitter

Влада Фінляндської республіки нарешті визначилася з власною позицією у російсько-українській війні – Гельсинкі підтримує Київ.

Свідченням цього рішення президента Саулі Нійністьо за пропозицією уряду спрямувати в Україні більше оборонної допомоги.

Такі відомості 24 березня оприлюднила пресслужба на сайті профільного міністерства, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що фінляндська влада має меті забезпечити покращення (зміцнення – прим. ред.) поточної обороноздатності України.

«Для того, щоби наша допомога досягла місця призначення, всі деталі щодо її вмісту і способу постачань оприлюднюватися не будуть. Рішення про надання допомоги Україні не поставить під загрозу нашу власну національну обороноздатність», – прокоментували ситуацію у пресслужбі міноборони Фінляндії.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Москва слізно благає Пекін негайно допомогти завоювати Україну, але відповіді поки немає.

Читайте також:
Світ
Київ і Варшава укладають один із найбільших за останні 30 років контрактів на купівлю зброї та зміцнення спільної системи безпеки.
07 червня, 20:12
Політика
Особисті відносини українського та польського президентів дають великий шанс на тісну єдність і нову геополітичну дійсність на Сході Європі.
23 травня, 09:27
Опінії
Росіяни прагнуть натягнути свій імперський світогляд XIX сторіччя на весь світ у столітті XXI. Але виходить якось недолуго.
08 травня, 17:00
Світ
Литовський лідер рішуче закликав міжнародну спільноту обмежити країну-агресора у всіх секторах та всіх організаціях.
23 березня, 19:58
Світ
З кремлівським бункерним щуром неможливо зіграти внічию, як у шахах, тим більше, що Третя світова війна вже почалася.
19 березня, 09:23
Світ
Багаторічна російська воєнна агресія в Україні безпосередньо впливає на безпекову ситуацію у регіоні Міжмор'я, зокрема і на Естонію.
03 лютого, 12:18