Фінський націоналіст, який спалив триколор РФ, балотується у депутати

ПОЛІТИКА
12.12.2022, 06:03
Фінський націоналіст, який спалив триколор РФ, балотується у депутати
Фото: Twitter

Кремлівська дипломатія вже вимагає від правоохоронців Суомі негайно втрутитися й завадити потраплянню до парламенту відвертого русофоба.

Про це на  своїй публічній Twitter-сторінці написав сам винуватець резонансного інциденту Пюрю-Лій Сойніо, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Він – представник праворадикальної організації "Suomen Sisu" та один із лідерів її молодіжного крила "Uudenmaan Akseli", що підтримують Україну у борні проти РФ.

«Міністерство закордонних справ росії вимагає притягнути мене до якоїсь там відповідальності. Певно, не сподобалася на ша акція. На свій захист скажу наступне: я спалив російський прапор і з гордістю вважаю російську федерацію своїм ворогом. Я також є кандидатом на парламентських виборах за списками політичної сили "Sinimusta Liikke" у провінції Уусімаа, де живе багато росіян. Тож, так, я кидаю виклик. Голосуйте за мене, якщо хочете, щоб у парламенті Фінляндії стало на одного діяльного русофоба більше», – зазначив Пюрю-Лій Сойніо.

Також вдалося  уточнити, що разом із фінськими націоналістами уу провокаційній акції у середмісті Гельсинкі взяли участь кілька поодиноких політемігрантів із Мордовії, Удмуртії та Карелії.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що авторитетний захисник прав фіно-угрів росії закликав Європейський союз зупинити тотальний геноцид корінних народів, зокрема карелів.

Читайте також:
Війна
Безпілотний літальний апарат невідомого походження вчергове атакував трубу, якою транзитується "чорне золото" із РФ до Європи.
21 березня, 22:00
Війна
На території тимчасового непідконтрольного українському уряду міста у Запорізькій області стався вибух, палають кілька автівок.
14 березня, 18:24
Світ
Переляк на Брянщині. Кремлівський бункерний щур не зумів передбачити зухвалу акцію тих, кого не ставив навіть за людей.
02 березня, 21:23
Світ
США підкреслили, що російська місія не була небезпечною чи провокаційною, і літаки не становили загрози.
15 лютого, 13:27
Світ
Сепаратисти Західного Папуа, які викрали пілота, вимагають від Австралії та Нової Зеландії розірвати військові відносини з Індонезією.
09 лютого, 15:07
Світ
Правоохоронці Соломонових Островів застосували сльозогінний газ до прихильників скинутого протайванського прем'єра
07 лютого, 19:54