Фіскали із Зе-команди змушують виробників курятини «переходити у тінь»

ЕКОНОМІКА
11 лютого, 07:48
Фіскали із Зе-команди змушують виробників курятини «переходити у тінь»
Фото: Фокус

Новий податковий тиск, запроваджений 1 січня з легкої руки "слуг неукраїнського народу", поглибить кризу у сільському господарстві.

Про це в інтерв'ю виданню "УНН" заявив виконавчий директор асоціації "Союз птахівників України" Сергій Карпенко, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, суворі зміни передбачають, що всі суб'єкти господарювання, які розводять свійську птицю, більше не можуть перебувати на спрощеній системі оподаткування у так званій 4-й групі.

«Реалізація ухваленого торік Верховною Радою закону під №5600 призведе до негативних наслідків. По-перше, це збільшення частки тіньового виробництва, використання готівки в розрахунках для зниження бази оподаткування податком на прибуток. По-друге, це позбавить галузь птахівництва її інвестиційної привабливості, мало хто буде надалі вкладати кошти в його модернізацію та розширення. По-третє, ускладниться адміністрування податків, оскільки значна частина підприємств галузі має в структурі виробництва і рослинництво, і інші види тваринництва (скотарство, свинарство), які залишаються оподатковуватись єдиним податком. Ну і по-четверте, вітчизняна продукція птахівництва втратить конкурентоздатність на зовнішніх ринках. Фактично, нам буде складно конкурувати з іншими країнами, які мають пряму або непряму підтримку своїх виробників», – зазначив Сергій Карпенко.

Представник Союзу птахівників України додає, що негативні наслідки від дії вказаного закону також відчують на собі й усі споживачі, адже птиця – найпопулярніше і найдоступніше м'ясо для українців, яке тепер здорожчає у рази.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", українське свинарство стагнує через дії "господарників" із лав Зе-команди, котрі взялися "реформувати" галузь тваринництва у цілому.

Читайте також:
Економіка
Навіть за умови зменшення обсягу посівів держава зможе забезпечити українців всією необхідною аграрною продукцією.
11 квітня, 07:51
Економіка
Цьогорічна посівна кампанія розпочнеться там, де це можливо з урахуванням бойових дій і де немає загрози життю селянам.
14 березня, 07:01
Економіка
У посівах озимих культур на більшості території України істотно зросла популяція різного роду шкідників, перш за все гризунів.
23 лютого, 07:48
Економіка
Вирощування цукрового буряку для вітчизняних аграріїв стає надто витратною справою, відтак імовірно будуть зменшені посівні площі.
18 лютого, 07:48
Економіка
Наступний прогноз надали у Світовому банку
12 лютого, 17:29
Економіка
Але існує думка, що це чергова профанація, як 8 млн тонн молока на рік від Романа Лещенка чи 1 млрд дерев від Володимира Зеленського.
04 лютого, 06:59