Фотофакт: росіяни встановили розрахунок ППО на окупованому острові Тузла

ВІЙНА
24.12.2023, 13:53
Фотофакт: росіяни встановили розрахунок ППО на окупованому острові Тузла
Фото: Атеш

Крим і Кубань залишаються слабкими місцями в обороні ворога. У зв'язку з чим російські загарбники накопичують там озброєння.

Відповідні кадри з тимчасово окупованого росіянами українського острова Тузла виклали вітчизняні партизани з руху «Атеш». Зазначається, що ворог розмістив великий дивізіон сил протиповітряної/протиракетної оборони безпосередньо для прикриття Керченського мосту.

Як стверджують українські діячі руху опору окупації, росіяни бояться розгортання бойових дій на перетині Криму та Кубані, тому там зараз формується значний оборонний кулак. Чи готові комплекси російських ППО/ПРО відбивати напади надводних і підводних дронів невдовзі знову побачимо.

«Внаслідок багатоденної розвідки нам вдалося виявити точне місце розташування десятків комплексів ППО по периметру острова Тузла та біля в'їзду на керченський міст. Координати кількох систем: 45.3179536, 36.4921856; 45.2627026, 36.5505486; 45.2602334, 36.5649472. Рашистські окупанти намагаються замаскувати пускові установки та радари.

Вони прагнуть обмежити до них доступ за допомогою військових патрулів. Однак нашим партизанам вдається діставати таку цінну інформацію. У цьому нам також допомагають наші «очі» всередині росії. Боротьба продовжується і ми не припинимо її до повного звільнення українських земель», — повідомили підпільники з руху «Атеш».

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що 20 грудня у тимчасово окупованому Криму пролунали вибухи. За попередньою інформацією є влучання по центру дальнього космічного зв'язку Повітряно-космічних сил ресурсної федерації московії.

Фотофакт: росіяни встановили розрахунок ППО на окупованому острові Тузла_1
Фотофакт: росіяни встановили розрахунок ППО на окупованому острові Тузла_3
Фотофакт: росіяни встановили розрахунок ППО на окупованому острові Тузла_5
Читайте також:
Війна
У Москві жінка написала на власного сина донос у поліцію, через те, що він почав вивчати українську мову.
11 квітня, 16:11
Війна
Щоночі в окупованому місті на півдні Запорізької області відчувається їдкий запах. Фасади будинків вкриваються темним нальотом.
07 березня, 20:32
Світ
У Південній Кореї рекордно зросла кількість шукачів притулку з росії
26 лютого, 17:36
Війна
Московити зробили додаткову тактичну групу, яка застосовується для пусків саме балістичних ракет із території росії.
21 лютого, 15:56
Мистецтво
Шедеври світового мистецтва, незаконно привласнені московитами, опиняються за безцінь у приватних колекціях. Українська дипломатія мовчить.
20 лютого, 06:07
Війна
ГУР потопили великий десантний корабель окупантів «Цезар Куніков».
14 лютого, 09:05