Французи люблять скаржитися, воювати вони не будуть, — відомий письменник Мішель Вельбек

СВІТ
14.06.2021, 07:01
Французи люблять скаржитися, воювати вони не будуть, — відомий письменник Мішель Вельбек
Фото: Le Monde

Ніяка громадянська війна не спалахне у найближчі роки на території Франції, бо її громадяни — самозакохані особи, звиклі до комфорту.

Таку думку на шпальтах газети "UnHerd" висловив один із найбільш читаних у світі французьких авторів Мішель Вельбек.

Лавреат Гонкурівської премії з літератури вважає, що нещодавній лист генералів до президента Емануеля Макрона не більше ніж спроба кількох високих армійських чинів виклопотати собі гарну пенсію.

«Аби не було жодних домислів, наголошу, що для війни потрібні дві сторони протистояння. А чи готові французи боротися проти сил, які трансформують їх культуру? Мій висновок однозначний — не готові! Вони як нарциси, котрі здатні лише нити та скаржитися на те, що все навколо жахливо. Те, що відбувається, — аж ніяк не самогубство нації, а її виродження», — пише Мішель Вельбек.

Рівночасно відомий прозаїк зауважив, що Франція дійсно перебуває на межі краху, але у такій же ситуації знаходяться і сусідні з нею країни, зокрема Німеччина, Бельгія та Італія.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", 20 французьких генералів попередили Макрона, що країні загрожують хаос і громадянська війна.

Читайте також:
Світ
28-річний уродженець Сомалі та член політичної орґанізації "Союз лівих сил" Сулдаан Саїд Ахмед став депутатом Європейського парламенту.
29.06.2021, 11:13
Світ
Кількість людей з міграційним походженням у Німеччині зросла до 21,2 мільйона осіб.
28.07.2020, 18:54
Світ
Досі непідконтрольна офіційному Баку територія Карабаху руками вірменських загарбників перетворюється на випалену пустку.
вчора, 19:27
Світ
Про це свідчить опитування членів Консервативної партії
вчора, 16:24
Світ
У Франції тривають маніфестації на підтримку України
вчора, 15:25
Світ
Ракета Cakir, має радіус дії понад 150 кілометрів
вчора, 10:25