Перший, але чи останній: Фінляндію в Європарламенті представлятиме сомалієць

СВІТ
29.06.2021, 11:13
Перший, але чи останній: Фінляндію в Європарламенті представлятиме сомалієць
Фото: Suomenmaa

28-річний уродженець Сомалі та член політичної орґанізації "Союз лівих сил" Сулдаан Саїд Ахмед став депутатом Європейського парламенту.

У серпні він посяде крісло свого однопартійця Пааво Аргімякі, якого нещодавно обрали заступником міського голови Гельсинкі, передає видання "Iltalehti".

Молодий африканський міґрант у першому поколінні вже заявив, що сприятиме збільшенню кількості своїх одноплемінників у вищих представницьких органах як Фінляндії, так і цілої Європи.

За словами новоспеченого європарламентаря, наявність стабільно працюючих інститутів демократії допоможе таким як він – біженцям із країн "третього світу" – безпосередньо впливати на свою долю, якою раніше опікувалися "білі колоністи".

«Важливим для мене будуть такі теми, як кліматична політика і запобігання марґіналізації міґрантського середовища. Попереду багато роботи. Я дуже вдячний за довіру і радий, що можу працювати на благо Фінляндії у стінах європарламенту; це дуже багато значить для мене. Приклади для наслідування мають велике значення, а скляні дахи створені для того, щоб їх ламати. Я перший, але, звичайно, не останній, нас таких буде там ще багато», – прокоментував ситуацію Сулдаан Саїд Ахмед.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", шведський політик пропонує владі країни створити мультикультурний ГУЛАГ.

Читайте також:
Світ
Ніяка громадянська війна не спалахне у найближчі роки на території Франції, бо її громадяни — самозакохані особи, звиклі до комфорту.
14.06.2021, 07:01
Світ
Кількість людей з міграційним походженням у Німеччині зросла до 21,2 мільйона осіб.
28.07.2020, 18:54
Світ
Досі непідконтрольна офіційному Баку територія Карабаху руками вірменських загарбників перетворюється на випалену пустку.
вчора, 19:27
Світ
Про це свідчить опитування членів Консервативної партії
вчора, 16:24
Світ
У Франції тривають маніфестації на підтримку України
вчора, 15:25
Світ
Ракета Cakir, має радіус дії понад 150 кілометрів
вчора, 10:25