Фронтовик 3 штурмової бригади звернувся до українців

ВІЙНА
04.12.2023, 13:55
Фронтовик 3 штурмової бригади звернувся до українців

Поки росіяни цементують свою присутність на окупованих теренах насадженням власної «культури», в Україні оберігають все російське. Чому так?

Відповідь безпосередньо з передової дав воїн 3 Окремої штурмової бригади Денис Куля. За словами фронтовика, визволення кожен мусить почати із себе, далі — свого оточення й опісля — вже очищення всієї України від залишків російської присутності.

Наш захисник переконаний, збереження на площах бовванів Пушкіна-Булгакова, у топоніміці міст і сіл прізвищ Ломоносова-Гагаріна, а у шкільній програмі творів російських авторів шкодить плеканню української ідентичності. Українець не може бути російськомовним, як француз — німецькомовним, а японець — китайськомовним.

«Не чіпайте російської мови — на фронті повно російськомовних. Не чіпайте московської церкви — на фронті багато вірян цієї церкви. Не чіпайте Булгакова — на фронті повно поціновувачів його творчості. Не чіпайте Лєпса і російський блатняк — на фронті багато любителів і цього лайна.

Нам може і воювати вже не варто? Ворог окупував свідомості мільйонів! Зрозумійте, що зараз триває екзистенційна війна — війна ідентичностей. Поставте собі питання: що робить вас українцями, а не московською діаспорою на цій землі? Відповівши, ви станете вільними», — слушно зауважив Денис Куля.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що всі противники дерусифікації — явні або латентні українофоби. Остерігайтеся тих, хто найбільше ширить ура-патріотичні гасла, вони — перефарбовані пристосуванці.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Перш за все парламенту балтійської республіки пропонується дерусифікувати сайти урядових відомств. Вони мають попит і серед українців.
20 лютого, 08:25
Політика
Цієї весни, 4-6 квітня, в одному з естонських міст відбудеться Конґрес Вільних Націй. Він покликаний сприяти розвалу недоімперії РФ.
02 лютого, 13:40
Опінії
Естонія, Латвія та Литва спромоглися викристалізувати свої нації ще 100 років тому. Ми ж і по нині борсаємося у націєтворенні на тлі війни.
28 січня, 10:23
Політика
На рубцях минулого росте потуга тихої люті та великої сили українства до ворога зі Сходу. Ми маємо завершити справу попередніх поколінь.
08 січня, 19:24
Політика
Україна нічим не завдячує ідейному трубадурові кривавої імперії з центром у Москві. А тому місце Алєксандра Сєргєєвіча на цвинтарі історії.
21.11.2023, 10:52
Полтава
Ініціативна громадськість звернулася до влади з пропозицією увічнити нашу землячку, славетну українську акторку епохи німого кіно.
12.09.2023, 18:35