Фронтовик ЗСУ з Полтавщини Микола Кушнір: війна не завада для здобуття освіти

ПОЛТАВА
04 лютого, 17:20
Фронтовик ЗСУ з Полтавщини Микола Кушнір: війна не завада для здобуття освіти

Бути військовослужбовцем і студентом одночасно — складно, але можливо. Прикладом слугує досвід «чорного запорожця» Миколи Кушніра.

Цей фронтовик із лав 72 Окремої механізованої бригади попри участь у бойових діях воліє отримати диплом. Такі відомості оприлюднив Гадяцький фаховий коледж культури та мистецтв імені Івана Котляревського, передає медіаагенція «Останній Бастіон».

Молодий вояк-хореограф Микола Кушнір пішов добровольцем на передову із першими ворожими пострілами вранці 24 лютого 2022 року, не закінчивши навчання. Тяжкі будні фронту не стали на заваді юнацькій мрії для уродженця Полтавщини.

«Приємно здивовані та щиро раді, що Микола все-таки наважився закінчити справу у стінах нашого коледжу, щоби отримати такий бажаний диплом про вищу освіту. Він поновився на заочну форму навчання і, долаючи всі труднощі та перешкоди, твердо й упевнено крокує до своєї мети, бо життя любить наполегливих.

Його вчинок надихає, адже вимагає великої самодисципліни та відповідальності. Це також надає можливість отримати цінний довід, здобути освіту та служити своїй країні. Беріть пиклад з Миколи», — прокоментували у Гадяцькому коледжі культури та мистецтв.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як Зе-влада паразитує на війні та, що найгірше, кидає у топку найголовніший і невідновлювальний ресурс, який має Україна — людей! Із таким підходом довго наш народ не протягне.

Читайте також:
Полтава
Завдяки спільним зусиллям учнів й учителів Соколово-балківська школа — переможець в обласному конкурсі екологічних громадських ініціатив.
04 лютого, 12:04
Світ
У кожного у цьому світі свої пріоритети. Комусь ближчі церковні догми, писані фанатиками, іншим навпаки важливі знання й уміння.
14.12.2023, 13:37
Життя
Україні є чого повчитися. Наші країни мають спільне історичне минуле, але у соціальних стандартах між нами прірва.
22.09.2023, 10:07
Життя
Німецькі педагоги вирішили провести експериментальне дослідження в одному приватних дошкільних закладів Мюнхена.
03.08.2023, 18:35
Світ
Все це заради того, щоби не спілкуватися російською мовою і не стати частиною російськомовного простору Естонської республіки.
08.08.2022, 21:07
Економіка
Американський інтернет-сервіс із продажу товарів масового попиту мільярдера Джеф Безоса продовжує опановувати європейський ринок.
17.07.2022, 07:01