ФСБ полонила чергового українця у Криму

КРИМІНАЛ
29.11.2023, 10:48
ФСБ полонила чергового українця у Криму

Каральні загони гебістів взяли у заручники 50-річного уродженця Ялти. Йому загрожує неволя на строк до 16 років колонії суворого режиму.

Про це відзвітувала пресслужба регіонального управління ФСБ РФ, оприлюднивши знімки з зали судових засідань у Сімферополі. Неназваному в інтересах слідства українцю також присудили виплатити штраф на загальну суму 300 тисяч рублів.

З'ясувалося, що російські гебісти затримали чоловіка ще позаторік у листопаді й увесь цей час здійснювали допити відомими каральними методами. Тепер підконтрольний Кремлю самозваний «Верховний суд Криму» засудив жителя Ялти за нібито шпигунство на користь Служби безпеки України.

Як стверджують у ФСБ, «вдалося встановити, що кримчанин 1973 року народження у період від 2017 до 2018 року за завданням української спецслужби здійснював збір, зберігання та передачу відомостей, які становлять державну таємницю РФ, у тому числі про співробітників ФСБ Росії». Більше деталей справи ні гебісти, ні суд не надали.

Водночас зі слів адвокатів, затриманий і вже засуджений українець відмовився визнати свою вину та відкинув усі звинувачення російських окупантів. Однак кремлівська Феміда вирішила ігнорувати заяви чоловіка, відправивши до одного з таборів відновленого ГУЛАГу.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» додає, як в Україні під виглядом православних попів давно діє ворожа розвідувально-диверсійна мережа. Її агенти — ідейні виконавці забаганок Кремля.

Читайте також:
Опінії
Народ, який не встав груддю за своїх героїв, встане на коліна перед героями ворога. Так було завжди у минулому, і Україна не виключення!
14 травня, 13:34
Опінії
«Президента Голобородька» прислуга свідомо підсадила на особисту помсту Роману Червінському. Але кара прийде, правосуддя переможе.
02 травня, 13:34
Світ
Кремлівські каральні органи перейшли у наступ на іноземців, які законно перебувають у межах країни-окупанта. Затриманих одразу депортують.
31 березня, 16:31
Кримінал
20 березня Мєщанскій районний суд Москви на закритому засіданні засудив борця за волю Сибіру Ігоря Кузнєцова до 3 років ув'язнення (умовно).
22 березня, 21:45
Кримінал
Відомий томський журналіст, громадський діяч Ігорь Кузнєцов відмовився від сепаратизму та підтримки України. Гебісти обіцяли зменшити строк.
17 березня, 19:08
Війна
Антті Васюренко — нащадок етнічних карелів та українських переселенців. З юного віку він жив думкою про національну свободу Карелії.
08 лютого, 12:29