ФСБ РФ розпочало полювання на мігрантів, затримують не лише таджиків

СВІТ
31 березня, 16:31
ФСБ РФ розпочало полювання на мігрантів, затримують не лише таджиків
Фото: Delfi

Кремлівські каральні органи перейшли у наступ на іноземців, які законно перебувають у межах країни-окупанта. Затриманих одразу депортують.

Окрім Москви та Санкт-Петербургу спецоперації відбуваються й в інших великих містах, передає медіаагенція «Останній Бастіон» із посиланням на видання Delfi. Силовики мають чіткий план із затримання негромадян РФ, перепадає на горіхи й безневинним туристам.

У ФСБ і МВС стандартно виправдовують своє беззаконня «плановим попередженням терористичних актів та виявленням потенційно небезпечних осіб із-поміж нелегалів». Як, скажімо, пересічний підприємець із Берліна чи Анкари може бути дотичним до подібних дій, зокрема нападу на «Crocus City Hall» у Москві, — не уточнюється.

«До Центрів тимчасового утримання іноземних громадян не підійти. Навколо багато спецтехніки та автобусів для поїздки до аеропорту. Також проходять рейди гуртожитками та квартирами. Всі спецприймачі переповнені, причому не тільки вихідцями із Середньої Азії», — розповів на умовах анонімності правозахисник, який представляє інтереси деяких іноземців, затриманих гебістами.

Як і годиться, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що Кремль влаштовує ситуація, коли мільйони бідняків із Душанбе, Хороґа і Куляба будуть батрачити у РФ. Це призведе до етнічного конфлікту.

Читайте також:
Кримінал
20 березня Мєщанскій районний суд Москви на закритому засіданні засудив борця за волю Сибіру Ігоря Кузнєцова до 3 років ув'язнення (умовно).
22 березня, 21:45
Кримінал
Відомий томський журналіст, громадський діяч Ігорь Кузнєцов відмовився від сепаратизму та підтримки України. Гебісти обіцяли зменшити строк.
17 березня, 19:08
Війна
Антті Васюренко — нащадок етнічних карелів та українських переселенців. З юного віку він жив думкою про національну свободу Карелії.
08 лютого, 12:29
Політика
Легендарного комбата, фронтовика на позивний «Туман» кинуто за ґрати без права застави. Зе-влада усуває ініціативних військовослужбовців.
31 січня, 19:14
Політика
Коли борешся за свободу своєї батьківщини та за Україну, але залишаєшся на самоті. Така лиха доля спіткала Ігоря Кузнєцова з Томська.
24 січня, 12:31
Політика
Якщо хтось навіть спробує висловитися проти сіоністської диктатури доведеться попрощатися з волею. Демократія в Ізраїлі відсутня.
23 січня, 14:23