G7 планує викинуту РФ з ринку алмазів

ЕКОНОМІКА
15 вересня, 20:28
G7 планує викинуту РФ з ринку алмазів
Фото: Reuters

Московія продовжує набивати свій державний бюджет валютою, продаючи Заходу і Сходу вкрадені у поневолених корінних народів ресурси.

Зокрема, алмази, що десятиліттями видобувають у Республіці Саха (Якутія), повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Reuters".

Власне, заборонити торгівлю умовно російськими алмазами готуються держави-учасниці "Великої сімки", проте на заваді стала Бельґія, яка разом із Нідерландами збагачується на дорогоцінних камінцях.

Так, за словами неназваного бельґійського державного посадовця, у Брюсселі очікують почути оголошення про непряму заборону на постачання алмазів із РФ у найближчі 2-3 тижні.

В Європейському союзі торгівля дорогоцінним камінням російського походження вже впала через добровільні зобов'язання, але офіційних обмежень Європейська комісія ще не запроваджувала, частково через опір тієї ж таки Бельґії.

Якщо заборону буде оголошено публічно, – це призведе до розколу світового ринку діамантів (прикметно, але на G7 припадає близько 40% виторгу – прим. ред.), проте такі санкції мають вдарити по доходах РФ.

Бельґійські чиновники з подачі місцевих бізнесменів пропонують запровадити систему, яка відстежуватиме країну походження дорогоцінних камінців, більшість з яких переробляється в Індії.

Водночас медіаагенція "Останній Бастіон" укотре нагадує своїм читачам про те, що майже всі держави-учасниці Європейської спільноти продовжують тією чи іншою мірою зберігати торгові зв'язки з країною-агресором.

Читайте також:
Війна
Йдеться про компанії, які беруть участь у ремонті кораблів, пов'язаних із Міністерством нападу Московії
15 вересня, 13:28
Світ
Єврокомісія підтвердила, що московити не мають права ввозити до ЄС особисті автомобілі, а також смартфони, ноутбуки та інші речі
10 вересня, 12:47
Опінії
Міжнародні бізнеси мають розуміти всі ризики від співпраці з росіянами
07 вересня, 09:05
Економіка
Західна стратегія зі стримання експорту "чорного золота" з РФ на міжнародний спрацювала лише наполовину, але могло бути гірше.
03 вересня, 20:58
Політика
Її екстрено забрали з Німеччини перед вторгненням в Україну і доробляли на росії вже під час війни
23 серпня, 08:34
Світ
Відключення програмного забезпечення може загрожувати проблемами із сигналізацією та кодуванням ключів від машини
14 серпня, 10:55