Гаубична батарея 44 окремої артилерійської бригади відпрацювала по скупченню росіян

ВІЙНА
19 червня, 08:47
Гаубична батарея 44 окремої артилерійської бригади відпрацювала по скупченню росіян
Фото: Facebook

Американські системи M-777, відомі у народі як "три сокири", – на правду грізна сила у руках українських захисників на Сході.

Відповідний фотозвіт із зони бойових дій виклала у Facebook пресгрупа Угруповання Об'єднаних сил, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що розрахунки 44 окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола нещадно нищать зайд із лав російських окупаційно-терористичних військ з указаних гаубиць.

Вітчизняні боги війни прицільно ліквідують із систем M-777 артилерійські підрозділи рашистів, водночас прикриваючи піхоту Збройних Сил України, котра зміцнює оборону на зайнятих рубежах.

«Ми виконуємо бойові завдання на Бахмутському напрямку Донеччини. Не гребуємо й іншою бойовою технікою, наносимо вогневе ураження й по живій силі противника, Ми не перебираємо. Нам дають ціль – і наше завдання її знищити! Хлопці кажуть, що 155 мм гаубиці М-777 – це грізна сила, висока маневровість і потужна міць. Ворог постійно полює за ними й не шкодує для їх ураження ні ракет, ні снарядів. Поливають щедро, але мимо», – прокоментували ситуацію у пресгрупі Угруповання Об'єднаних сил.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що 1 окрема штурмова рота Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" також підготувала для ворогів безліч неприємних сюрпризів.

Гаубична батарея 44 окремої артилерійської бригади відпрацювала по скупченню росіян_1
Гаубична батарея 44 окремої артилерійської бригади відпрацювала по скупченню росіян_3
Гаубична батарея 44 окремої артилерійської бригади відпрацювала по скупченню росіян_5
Читайте також:
Війна
8 жителів Донецької та Луганської областей, які нещодавно виїхали до Саранська, поклялися шанувати та дотримуватися законів РФ.
11 серпня, 09:02
Війна
Наші захисники продовжують випалювати російську окупаційно-терористичну нечисть, застосовуючи для цього надсучасне західне озброєння.
10 серпня, 18:27
Війна
Загарбані російськими терористами населенні пункти на узбережжі Азовського моря не приймають відпочивальників, а пляжі – порожні.
11 липня, 20:34
Війна
Беззупинні цілодобові обстріли не припиняють здійснювати російські окупанти на Запорізькому напрямку, руйнуючи тамтешні міста і села.
10 липня, 20:36
Війна
Перейшовши до повномасштабної війни, росія відкрила "скриньку Пандори" та дозволила українським захисникам масово винищувати ворога.
26 червня, 08:45
Історія
З метою відбілити аґресію, кремлівська пропаґанда звинуватила у провокаціях свого сусіда. Але ніхто не повірив у добрі наміри окупанта.
25 червня, 09:07