Ґауляйтер Аксьонов готується до блокади Криму

ВІЙНА
05.05.2023, 18:13
Ґауляйтер Аксьонов готується до блокади Криму

На тимчасово окупованому росіянами півострові видано наказ підготувати запаси продовольства і води через контрнаступ Сил оборони України.

Такі відомості з посиланням на власні джерела в оточенні Сєргєя Аксьонова оприлюднив вітчизняний Центр національного спротиву, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, московити не тільки продовжують будувати нові укріплення та рити окопи на Півночі Криму, а і як ховрахи розпочали масштабну заготівельну кампанію.

Окупаційна адміністрація на чолі з ґауляйтером Аксьоновим формує запаси води та продовольства на випадок, коли наші захисники заблокують півострів, позбавивши прямого зв'язку з "великою землею".

Водночас губернатори так званих російських національних республік Надволжя і Кавказу не зважають на такі дії, навпаки закликавши земляків «цього літа відпочити на пляжах у Криму – 7 днів за 24-25 тисяч рублів із харчуванням».

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що після нещодавніх влучних ударів по Севастополю загарбникам із РФ стало вкрай некомфортно перебувати на українському півострові.

Читайте також:
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ не відмовився від загарбання українського Сходу. План максимум — вийти на межу Полтавщини.
21 липня, 11:15
Світ
Кнесет ухвалив законопроєкт, який відкидає створення Палестинської держави на Святій Землі. Сіоністи продовжать войовничу окупацію.
18 липня, 21:43
Війна
Великі війни не бувають без втрат людських і територіальних. Українців кількісно менше від московитів, тож зважаймо на цю перевагу ворога.
18 липня, 13:47
Світ
Неонацистський і необільшовицький підхід Беньяміна Нетаньягу викликає критику навіть серед соратників. Вони розуміють кризовість ситуації.
17 липня, 12:37
Війна
Дарма, що розмірковування чиновництва з берегів Потомаку не враховує смерті тисяч українських захисників. І ще більше загиблих цивільних.
11 липня, 06:07
Війна
Окупанти мають намір під виглядом пасажирських потягів дозволити руху військових ешелонів. Транспортуватимуть особовий склад армії РФ.
08 липня, 08:18