Ґауляйтер Аксьонов готується до блокади Криму

ВІЙНА
05 травня, 18:13
Ґауляйтер Аксьонов готується до блокади Криму

На тимчасово окупованому росіянами півострові видано наказ підготувати запаси продовольства і води через контрнаступ Сил оборони України.

Такі відомості з посиланням на власні джерела в оточенні Сєргєя Аксьонова оприлюднив вітчизняний Центр національного спротиву, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, московити не тільки продовжують будувати нові укріплення та рити окопи на Півночі Криму, а і як ховрахи розпочали масштабну заготівельну кампанію.

Окупаційна адміністрація на чолі з ґауляйтером Аксьоновим формує запаси води та продовольства на випадок, коли наші захисники заблокують півострів, позбавивши прямого зв'язку з "великою землею".

Водночас губернатори так званих російських національних республік Надволжя і Кавказу не зважають на такі дії, навпаки закликавши земляків «цього літа відпочити на пляжах у Криму – 7 днів за 24-25 тисяч рублів із харчуванням».

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що після нещодавніх влучних ударів по Севастополю загарбникам із РФ стало вкрай некомфортно перебувати на українському півострові.

Читайте також:
Війна
У найкращих імперських традиціях колоніальна російська адміністрація тимчасово окупованих областей України збільшила рівень работоргівлі.
16 вересня, 20:37
Війна
Повномасштабна воєнна агресія РФ проти України спричинила не тільки геноцид нашої нації, а й зіпсувала наші землі, знищила ліси та водойми.
09 вересня, 20:02
Історія
Саме тоді у столиці Ічкерії російський тероризм проявився, можна сказати, у "класичному" його вигляді. Йдеться про захоплення заручників...
30 серпня, 20:48
Війна
Командування окупаційно-терористичного контингенту РФ відновило практику людоловства у найсхіднішій області Україні.
14 серпня, 21:51
Війна
У тимчасово окупованому росіянами регіоні України зріє бунт населення, розлюченого бездіяльністю маріонеткової кремлівської адміністрації.
08 серпня, 19:27
Війна
Діячі українсько-кримськотатарського підпілля на тимчасово окупованому півострові фіксують рух кораблів російських агресорів.
25 червня, 19:33